Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A menhelyek örülnek az olcsóbb...

A menhelyek örülnek az olcsóbb kutya kajának is?

Figyelt kérdés
Ha vennék egy 10 kilós Morzsi tápot ami a pennyben kapható, meg egy két Morzsi konzervet (1200grammosat) annak is örülnének? Vagy csak elküldenének vele? Mik a tapasztalataitok? 16/l
2010. nov. 13. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek olyan helyzetben, hogy válogathassanak. Nyugodtan vidd el, nagyon fognak örülni neki.
2010. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg gondoltam vinnék egy két játékot is akkor a kutyáknak. Kaptam 4darab ilyen Morzsi konzervet, de az én kutyám nem eszik konzervet nem adok neki. Van egy másik kutyám is Ő kertben van kint Ő meg enné, mert Ő bármit meg eszik, de Neki úgy is veszünk kutyakaját. Ezt meg a másik kutyusom kapta és gondoltam oda adom a menhelynek csak hát most 4 konzervvel nem állíthatok oda így vennék még vagy kettőt meg egy 10 kilós tápra gondoltam. Meg van itthon leselejtezett kutyajáték (ami már nem csipog) meg van amivel nem játszik, meg egy két teniszlabdám is. Azt is elvinném nekik. Akkor nem zavarnának el? Mert egyszer olvastam itt, hogy elzavarták az illetőt aki olcsó kaját vitt oda :S Nem tudom igaz-e. Végül is ha elzavarnak akkor se vész kárba mert a másik kutyusom megeszi.
2010. nov. 13. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülnek neki, mert nem válogathatnak.
2010. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd nyugodtan, szükségük van rá.
2010. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Én biztos vagyok benne, hogy örülnének neki. A Noésok pl. hálásak minden ilyen adományért.
2010. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
naon kedves vagy h gondoskodsz a menheelyen élő kutyukról is csoda h még vanak ilyen jószívű emberek:) nyugotan vigyed naon fognak neki örülni!:)
2010. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! én a nyíregyháziban voltam, ott főleg beáztatott száraz kenyérrel etetnek, annál még a Morzsi is ezerszer jobb. (Fogadtunk onnan örökbe, és a kutyus csak beáztatott kenyeret hányt ki itthon, semmi más nem volt a gyomrában :((
2010. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szegény :( Én sajnos nem tudok örökbe fogadni kutyát mert már van itthon egy (meg a kerti kutyáról is gondoskodni kell kijárok hozzá hétvégén meg mindennap etetni) és így nem engedik. De szívesen támogatom Őket amennyire tőlem telik.

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 14. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nicsenek olyan helyzetben hogy válogassanak!!
2010. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!