Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mi lehet a vizslám...

SOS! Mi lehet a vizslám szemével? (lent)

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk haza az esti sétából és itthon figyeltem fel rá, hogy nem tudja kinyitni a jobb szemét a kutyám. Mi történhetett vele? Mi a teendő ilyenkor? Várjak vele holnap reggelig vagy azonnal állatorvos?
2010. nov. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem indulj el vele állatorvoshoz
2010. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyeltalán nem nyitja ki a szemét akkor vidd állatorvoshoz,lehet megsérült játék közben neki, az pedig nagy baj!Remélhetőleg csak felszíni sérülés.
2010. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,nem váladékozik,csipás vagy valami nem látszik?Valószínűleg ha váladékos kifogják neki mosni és írnak fel szemcseppet,kamilla tea.Figyelj,ha ma még visszanézel:Legyen bent a házba egy cipős doboz vagy valami doboz legyen amiben elfér jól béleld ki egykis ujságpapírral,ha van akkor kinőtt ruhát.Tegyél mellé ételt,italt és legyél mellette simogasd,ha nem vitted még állatorvoshoz semmit ne csinálj vele!Most én sem tudom,de ne csinálj addig kamilla teát se semmit,mert lehet rosszabb lesz neki!Csak simogasd!Valószinűleg begyulladt neki.Semmi baj nem lesz!

Gyógyuljon a szépség!=)11/l

2010. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy semmi baja a kutyának, ugyanúgy játszik, szaladgál... Csak a szeme. Amúgy benti kutya (nappal van csak kint), ugyanúgy eszik-iszik. Kamilla teával megtörölgettük neki a szemét. Abban maradtunk az itthoniakkal, hogy holnap reggel irány az állatorvos ha csúnyább lesz. Amúgy nem váladékozik, nem is csipás. Nem tudom mi lehet vele. :(
2010. nov. 13. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia előző vagyok!Ne aggódj,mert ezt a kutyus látja és még jobban szomorúbb lesz.Az a jó,ha ugrál játszik!Valószínű begyulladhatott vagy a szél belefújt neki,esetleg megfázott egy kicsit.Semmi baj nem lesz majd nézd meg!Nekem kiscicámmal volt ilyen,amikor megszületett!Semmi baj nem lesz,rendszeresen kamillázzátok neki és majd az állatorvos ír fel neki egy kis szemcseppet!Nézd meg 1 hét múlva aranyosabb lesz,mint kiskorában!!:)
2010. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!