Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslának hány centis és...

Vizslának hány centis és milyen "ágyat" vegyünk?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves, nemsokára befogadunk egy felnőtt vizslafiút. Miben szeretnek aludni a vizslák? Műanyag "kosár" + párna vagy sima vastag párna, vagy ezek helyett inkább egy kicsit vastagabb "kutyatakaró"? Mindenképpen könnyen tisztítható, mosható megoldásban gondolkozom. Mekkora kosár/párna kell egy vizslának? Kell egyáltalán kosár? Arra gondoltam, hogy ha csak nagy méretű párna vagy pléd lenne, arról max itt-ott lelóg egy kicsit, ha kinyújtózik :=) Nem akarom, hogy szegény kényelmetlenül aludjon.

Előre is köszönöm a tanácsokat!


2010. nov. 13. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
egy vizslának max egy takaró. Am miért nem kutyaház odakint?
2010. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lesz neki az is, de bent fog éjszakázni, legalábbis hidegben mindenképpen. Szóval a kutyapléd jó neki. Köszönöm!
2010. nov. 13. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vizslák szeretnek összegömbölyödni valami puha anyagon, egy sarokban. :) A párna nem túl praktikus, inkább pokróc/pléd szerűséget alá, több rétegbe összehajtogatva. Kosár nem szükséges, de lehet.
2010. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mindenképp jó, ha hidegben beengeditek, mert nagyon fázósak a rövid szőrük miatt. Szerintem a legegyszerűbb, ha letesztek neki egy pokrócot, azt bármikor fel lehet venni és kimosni. Vagy a nagypárna (normáls, emberi párna, esetleg olyan, amit ti már nem használtok, kiselejteztétek) is jó, ha húztok rá huzatot, akkor könnyű mosni azt is. Szerintem kutyaágy, vagy kosár felesleges.
2010. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen pokróc.Azt nagyon tudják szeretni :)Igen télen bent kell tartani a rövid szőre miatt.

Sok örömet a kutyushoz :)

2010. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg, hogy üdvözöljelek a vizsla gazdik boldog táborában.

Nem kell kosár,mert úgy se férnek el benne :P

egy sima otthoni, általatok már nem használt párna , amire húzatott raksz vagy pokrócot és hatalmasakat fog szunyálni rajta :D

Sok boldogságot a közös életetekhez !:)

2010. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm nektek! Úgy izgulunk! Holnap megyünk "bemutatkozni", ismerkedni és ha közös a szimpátia, családtag lesz. Akkor mondjuk a gyerek egyik régebbi babapaplanjával (140 cm hosszú) kezdünk, az sem túl vastag, sem túl vékony, gépben mosható és van is rá jópár huzatunk, és majd meglátjuk, tetszik-e neki.


Igen, osztozni fogunk vele a kerten, de mi még a nagybundájú kutyánkat is beengedtük mindig. Ha én nem didergek, neki miért kellene? Azért lesz kint háza, mert ha nem vagyunk itthon, akkor is kell neki egy meleg vacok a kertben, de nem kell kint aludnia.

2010. nov. 13. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem vizslám van, de az én kutyám is bent alszik hidegben. Egy műanyag kosara van, és abban 2 pléd. Nagyon szereti, mindig megágyaz magának, összevissza gyűrögeti a plédet. Ezt egy párnával nem tudná megcsinálni.
2010. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!