Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az az inyekció, amit...

Milyen az az inyekció, amit kutyáknak adnak, ha már megállapítható, hogy a kutya vemhes és el akarjuk hajtatni?

Figyelt kérdés
Sajnos összeragadt a két kutyánk ,és a szukánk csak 8 hónapos!!!Nem szeretnénk kiskutyát,de az ivartalanítás későbbi időre lett megbeszélve az orvossal,mert azt mondta,hogy addíg nem fog betüzelni ....Fájni fog neki,ha elvetél?
2010. nov. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az injekcio neve Alizine. 0-45 napig adható. Ha mindenképp szeretnétek ivartalanitani a kutyust,akkor inkább azt javaslom. Az injekcio adagját testsulyra adják, ami egy 30 kg-os kutya esetében, kb. 24 e ft. A műtét is nagyjából ennyibe kerül. Vemhesség alatt is lehet ivartalanitani.
2010. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem kísérleteznék ezzel a gyógyszerrel, pláne ha nem tenyészkutya, és így is úgy is ivartalanítva lenne. Sztem ejtsétek meg most a műtétet.

Kevésbé kockázatos, mint ez az injekció.

2010. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat,és osztottam-szoroztam,és arra jutottam,hogy kiivartalanítjuk,ha elmúlik most a tüzelése,a doki azt mondta,hogy nyugodtan lehet vemhesen is,ha még kicsik a kiskutyák.Karácsony előtt nem jól jön ez a kiadás....
2010. nov. 14. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól és felelősségteljesen döntöttél.

Már csak azért is mert karácsony előtt rosszabbul jönne egy alomnyi kiskutya és az azzal járó kiadás. És a jövőre nézve sem lesz ezzel több kiadásotok ;o)

Esetleg nézd meg ezt, itt még egy hétig ivartalanítási akció van:

[link]

2010. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló-NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A LINKET :)Ja és a dícséretet is-jól esik-tényleg!Én is így gondolom,hogy ez lesz a legjobb megoldás!Még egyszer köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. nov. 15. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!