Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha megszárítom a kutyusom...

Baj ha megszárítom a kutyusom szőrét?

Figyelt kérdés
Mennyire tesz rosszat a kutya szőrének ha hajszárítóval megszárítgatom mikor csuromvizes a bundája?
2010. nov. 14. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ajánlják, ne nagyon legyen melegre állítva. Nem is a szőrét, hanem a bőrét száríthatja ki.
2010. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az jó ha hajszárítóval meg szárítod csak vigyázz hogy le ne égjen de gondolom te is tudod :D
2010. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le ne égjen.....Főleg, ha drága a hajszárító. :)
2010. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párom kutyakozmetikus. Ő is rendszeresen szárítja a kutyákat, csak arra kell vigyázni, hogy valóban ne legyen túl forró.
2010. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a mi kutyáink élvezik a hajszárítózást,miközben kefével igazgatjuk a szőrét,de csak a szőrt,ha a bőrét melegíti a hajszárító akkor már izegnek-mozognak.a szőrt elégetni?ilyent még nem láttam,ugyan olyan hőfokon megy a gép mint hajszárításkor ,az eredmény ,mindig selymes szép fényes szőrzet a szárítás után.

nem tapasztaltam,hogy ártana a bundának a szárítózás,viszont azt észrevettem,hogy első este mindig elfekszik az új bundát (olyan kócos lesz)és igazán(egyenes leomló) szép a szárítás után 1-2 nappal lesz.

:-)

2010. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!:-)
2010. nov. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!