Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem 2,5 éves német...

Mivel etessem 2,5 éves német juhász kutyámat. Purina Dog Chow Active vagy Happy Dog Natur Croq Active táppal?

Figyelt kérdés
Nem kérem hogy egyik sem jó és olyanok írjanak akik értenek is hozzá, és használtak már ilyen tápokat nem kérek okoskodókat. Eddig friskiest kapott de nem voltam vele megelégedve így gondoltam jobb minőségre váltok. (Én az eddig olvasottak alapján a happy dog felé húzok).
2010. nov. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit csinál a kutyád az átlagos napi mozgás mellett? Mert az aktív a dolgozó, versenyző, tehát az átlagnál jobban igénybe vett kutyák eledele.A normál változat bőven elég egy átlagosan leterhelt kutyának.

A Friskies után még hasmenést is okozhat az erősebb, zsírosabb táp.

Max a nagy hidegek alatt érdemes aktívot adni.

2010. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a Happy Dog Natur Croq összetétele:


Összetétel: kukorica, búza, töpörtyű, búzaliszt, marhafaggyú, zabliszt, rizsliszt, szárnyashúsliszt, májhidrolizát, halliszt, melaszszelet, hemoglobin (szárított), szárnyaszsír, dikalciumfoszfát, kalcium-karbonát, malátacsíra, túró (szárított, 0,25%), konyhasó, spenót (szárított), lucerna (szárított), élesztő (kivonat, 0,1%), sárgarépa (szárított).


Igazán nem akarok okoskodni, de ez távol áll a jó minőségtől.

2010. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Happy dog nagyon rossz minőségű az árához képest. Szerintem a Dog Chow sokkal jobban megéri. Bár gondold át, hogy kell-e neki active, nehogy elhízzon. Mi a lazacos Dog Chow-t vesszük néha, szeretik a kutyák és szép a szőrük. Esetleg a bárányos.
2010. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!