Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a kölyök...

Mit csináljak, ha a kölyök francia bulldogom mindig megeszi a székletét?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Milyen ennivalót kap? Ez vitamin hiányra utal. Minden féle képpen vitaminban gazdag ennivalót kéne neki adni.
2009. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!!

Ezt egy ideig az én kutyám is csinálta, de mindig rászóltam, kicsit meg csaptam a fejét, és bár nagyon gusztustalan, ha kellett kivettem a szájából!! Végül is én úgy gondoltam hogyha nekem nagyon gusztustalan, ö miért egye meg?? Amúgy ha neked nem gusztustalan bár nem hinném!!! Nem olyan durva dolog, hiszen a kutya azért eszi, mert szüksége van rá!! Nem hiszem hogy csak úgy megenné!! Igaz, hogy vitamin hiánya lehet, ezért kérdez meg a dokit, hogy mit ajánl neki!! Mert ebből hosszútávon, semmi jó nem származik!!:

Egy kis Westie gazdija:)

2009. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Kutyakiképző létemre sok ilyen kutyával találkoztam már. Először is: NEM vitaminhiány! Hiszen gondoljuk csak el, a szervezet mindent hasznosít a tápból, amire neki szüksége van, és a hasznosíthatatlant adja ki magából.

Ez csupán egy rossz szokás! Elképzelhető, hogy az alomban az anya nem takarította fel a kölykei alatt a piszkot, és így maradt benne, hogy neki ezt el kell fogyasztania. lényega lényeg, nem jó!

Vedd pórázra, és keressétek meg a legközelebbi ürüléket, amit várhatóan el akar majd fogyasztani. Ahogy nyitja aszáját, húzd meg a pórázt, és szólj rá egy éles'Pfuj'-jal vagy 'Nem'-mel. Ha abbahagyta a szagolgatást, nagyon dícséd meg! Maradj ott addig vele, amíg nem távolodik el az ürüléktől, és ha újra enni kezdi, ismételd meg. Ha véglegesen otthagyta, játssz vele egy kicsit, és nagyon-nagyon dicsérd meg!

2009. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy rossz szokás, lehet csak telhetetlen a kutyád. Külön érzik az élelem összetevőinek az illatát, nem egybe, biztos érez az ürülékben valami hasznos finomságot:S Az én kutyám is csinálta. Az előttem szóló nagyon jól leírta hogy szoktasd le róla.
2009. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az én kutyám már öreg de még mindig csinálja.

Azért annyira már leszoktattam, hogy ha kint vagyok a kertbe vele, nem eszi meg, de bentről láttam, hogy bizony majszolgatja.De nem vitaminhiány, ezt én is mondom, merő rossz szokás.

2009. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az előzőhőz: "gratulálok"....
2009. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos forrásbol tudom,h azért eszi mert az anyja is megette az övéket.

én ugy tudom adni kell neki egy kocka ananászt(mi a konzerveset adtuk,az fel is van cikkezve)ettöl,más lesz a kutya székletének a szaga,és igy nem eszi meg.nekünk legalábbis bevált.

2009. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!