Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haza hoznátok a helyünkben a...

Haza hoznátok a helyünkben a kiskutyát, akit kidobtak?

Figyelt kérdés

A férjem munkahelyénél(benzinkút) ma kidobtak egy kiskutyát. Már van 2 kutyánk,6 macskánk. Elférni elfér,de nem sok időnk van foglalkozni vele. Van egy 1,5 éves fiunk is.

Már ez a 3.kutya,amelyik odakerült. Az előző kettőt az autók elütötték.


2010. nov. 16. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
mindenképp és próbáljatok meg gazdit keresni neki. Ha nem sikerül akkor tarstátok meg! Rajtotok múlik a kis élete...
2010. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 diagnostic ***** válasza:
96%

Szia!

A helyetekben mindenképpen hazavinném,de nem tartanám meg.

Megpróbálnék neki gazdát találni,esetleg valamilyen fajtamentő segítségét kérni(ha látszik rajta valamilyen fajtajelleg szerű,akár hogy egy fajta keveréke)

Ennyit megér az élete.

2010. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%
=) Igen! Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem írók. Vidd haza és legfeljebb ha nem tudtok vele mit kezdeni elajándékozzátok.
2010. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
16%
Én nem.
2010. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Vidd haza mindenképpen! Nehogy elüsse szegénykét az autó!! Mekkora szemét emberek vannak:-(((
2010. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt javaslom, hogy vigyétek haza és keressetek neki gazdit. Ha küldesz képeket (leírással) a kutyáról menhelyeknek, felteszik a honlapjukra. Így könnyebb lesz gazdit találni neki. Ismerősöknél is érdeklődjetek.
2010. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valaki megelőzött és elvitte.
2010. nov. 16. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!