Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfel ha 1 5 hónapos kutyának...

Megfel ha 1 5 hónapos kutyának reggel kap kis tál tápot és ebédre kap 2L házikosztot. Az jó neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hasznosabb lenne, ha - amíg még kicsi - tápot kapna, valami jobb fajtát, és nagyobb korára (~ fél-1 éves korára) kapna valami házilag gyártottat. Nekünk ezt ajánlották, mert a minőségibb tápokban benne van az, ami a fejlődéséhez kell.
2010. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tápot és főtt kaját nem szaabd egy nap adni!!

Még 3szor kellene etetni egy nap.

Amíg kölyök addig tényleg jobb ha csak tápot kap.

2010. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
előző voltam. Bocsi, valószínűleg félreértelmeztem. Ha másfél, akkor amit írtam, ha 15, akkor szerintem nyugodtan, de a háziba is keverjetek mindenképp egy kevés tápot.
2010. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de miért?


nagyon eszi a kosztot

2010. nov. 16. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad a kettőt keverni,mert más tipusú fehérje van a tápban eg a rendes kajában.Az állatorvosom mondta még annó.A kétféle módszer keverésének az a hátránya, hogy a tápokban levő összetevők hatásával nem lehet számolni, ha házi koszt is van. Nem véletlenül dolgoznak a jobb cégeknél szakemberek százai azon, hogy kiszámolják, miért legyen egy tápfélében éppen 23% fehérje, és ne 24%!Ha megkérdezel egy jobb állatorvost,akkor szívesen elmagyarázza neked.
2010. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adj neki vagy csak házi kosztot vagy tápot,de ne keverd.
2010. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És miből áll az a "2 liter házikoszt"??
2010. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom moslék. Rakott krumpli meg kenyér kb... A kutya ragadozó, hússal etesd, vagy normális táppal!
2010. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!