Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit eszik csivavátok?

Mit eszik csivavátok?

Figyelt kérdés
Van olyan amit nem szabad neki adni?
2010. nov. 16. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Van, domestost nem szabad vele itatni.
2010. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Kutyatápot, de lehet, kipróbálja a szárított f.szt. :/
2010. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Netudom miért kell bunkózni! Ha nem akarsz rá válaszolni ne válaszolj pláne ha csak hülyeséget tudsz!! Ennyi!
2010. nov. 17. 09:32
 4/13 anonim ***** válasza:

A csivi is kutya, még ha pöttöm is. Tehát ugyanazt kell ennie, mint más kutyáknak.

Tápot egyen reggel és este.

Szokták írni, hogy kutyáknak tilos csokoládét adni, mert mérgező. Szerintem heti 2 falat csokitól nem lesz semmi baja semelyik kutyának.

"Tejet tilos, mert hasmenést okoz" Az én kutyám minden reggel iszik 2 kortyot, és még soha nem ment a hasa.


Csontok közül legfeljebb sertés lapocka csont, jól kifőzve. Csirke csontot viszont egyáltalán ne!


Ezek fejében azt csinálsz, amit akarsz:) Tuti recept nincs. Ha nagyon óvod, akkor ne adj neki csontot, csokit, tejet, krumplit.

Adhatsz neki főtt húst, párolt zöldséget, néhány falat gyümölcsöt, amit szívesen eszik.

2010. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális választ! igen a csokit tudom h ne szabad neki de van egy nagy rotink ő persze kint van és a doki is mondta h néha nyugodtan kaphat!
2010. nov. 17. 12:04
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem bunkóztam. Akartam válaszolni és nem írtam hülyeséget!!! Mert domestost tényleg nem szabad neki adni. Vagy szerinted igen?
2010. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem de ez számora is egyértelű! -.-'
2010. nov. 19. 09:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Én száraz tápot adok általában neki, konzervvel vagy macskatejjel összekeverve.

Nem ajánlott egyébként nekik a kóla, tea, az alkoholos italok, a túl fűszeres ételek, a túl zsíros ételek, a nyers hús és az édességek. A csontok közül, csak a marhalábszárcsont, de túlsúlyos, vagy 7 évnél idősebb kutyáknak még az se.


Szerintem csokit inkább ne adj neki, ha "kényeztetni" vagy jutalmazni szeretnéd, kapjon jutalomfalatot, esetleg kutyakekszet.:)

2010. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2010. nov. 29. 12:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém Acana Small Breed tápot eszik. + a jutalomfalatok ami lehet csirke szív,zuza...megfőzve vagy egy kis hús de nem fűszeres.
2011. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!