Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya lélek? Szerintetek?

Kutya lélek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma másfél év után délelőtt találkoztunk a volt barátommal, aki a 7 éves yorkimat 3 hónapos kora óta ismeri, gyakran vigyázott is rá, a kutya imádta, elég volt csak a nevét kimondani, Dodó már is lázba jött. Nincs harag közöttünk, ma is kellemesen elbeszélgettünk volna. Azonban Dodó szinte végig hányta a találkozót. Sem előtte, sem utána nem fordult elő. Délután azért elvittem állatorvos, de semmi szervi bajt nem tudott megállapítani és az orvos is tanácstalan volt.
2010. nov. 18. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2010. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hányhat kajától is, izgalmában is.. nekem akkor hányt izgalmában mikor először vittük állatorvoshoz.
2010. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán előfordulhat, hogy az emlékek dolgoztak a kutyusban, de az is lehet, hogy véletlen egybeesés..pont ma evett valamit, ami megfeküdte a pocakját.

A mi kutyusunk egy számára lelkileg megterhelő dolog után bepisilt. (semmi extra, elmentünk egy ismerőshöz, és amikor hazaértünk, az ismerős kutyájának szagát érezhette rajtunk).

Szóval nem tudom..embernél is előfordul, hogy idegességében elhányja magát..

2010. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
izgatottság, idegesség, stressz én ezekre tippelek...egyébként minden rendben van a kutyussal? szívesen van egyedül, nyugodtan viselkedik otthon, az utcán stb. minden tökéletes csak ez jött elő?
2010. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!