Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék külföldre menni dolgozni (egy ismerősömmel). Könnyen lehet, hogy egésznap dolgoznunk kell majd, túlórákat vállalni, így nem hiszem, hogy a legjobb ötlet magammal vinni a kutyát. Anyukámmal élek, tehát hagyhatnám itthon (van egy másik kutyánk is), csak nem fog vele túl sokat foglalkozni, mert ő is sokat dolgozik. Nem lesz "lelkibeteg" a kutyám? Eddig nagyon sokat volt velem...
2010. nov. 18. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

És ha lelkibeteg lesz?

Nem tudom, hogy miért írtad ki a kérdést. Ha 2 válasz az lesz, hogy menj csak, kettő pedig azt, hogy árt a kutyának, akkor mi van?

Másként, a kutyád majd kiszeret belőled és kész.A menhelyi kutyák is élve maradnak.

2010. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te elmész, akkor a kutyusodnak el kell fogadni, bár jobb lenne ha magaddal vinnéd, de te tudod...
2010. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is szereted a kutyádat akkor itthon maradsz.Ne légy már lelketlen!!Ha kisgyerek lenne az más!
2010. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az első válaszolónak. A menhelyi kutyák is meg vannak és őket is elhagyták a gazdájuk. Tiéd is meg szokja majd. De én a helyedben vinném magammal. Fel sem merülne bennem, hogy itthon hagyjam.
2010. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak pl. repülővel mennénk ki (nem közeli ország), és olyan fajtájú a kutyám (francia bulldog), amelyik nem bírja a nyomáskülönbséget. Nem akarom megkockáztatni a repülést. Meg nem albérletben lennénk, hanem a cég adna lakást és ők nem szívesen látnának egy kutyát + kb. 13 órát lenne egyedül.
2010. nov. 18. 18:04
 6/7 anonim válasza:
nehéz kérdés. igaza van az első válaszolónak, de én biztos nem hagynám itthon, hogy anyukám szenvedjem vele, viszont az is igaz, hogy ne lenne jó helye ott se veled mert mit csinálna szegény egész nap egyedül? beszéld meg anyukáddal.
2010. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg kutyás oldalakon, hátha valaki befogadná vagyis átvállalná!Az általad leirt kutyát sokan szivesen elfogadnák és mikor hazajössz meglátogathatod és mindkettőtök megussza lelkifrász nélkül.

Néha az életben kerül egy felnőtt olyan helyzetbe amikor megkell hozni egy döntést bármilyen nehéz is!!

2010. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!