Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szerda óta csak a...

A kutyám szerda óta csak a helyén fekszik és nem tudom hogy mi lehet vele?

Figyelt kérdés
egyébként tacskóról van szó aki vemhes, kedden volt az állatorvos azt mondta hogy még nem születnek meg a kölykök viszont valami sötétszínű váladék jön ki belőle. MOst már kezdek aggódni igaz az állatorvos azt mondta ugye kedden hogy semmi baja még enm szül de szerda óta egyre rosszabbul van láthatóan. szerintetek mit csináljak? szóljak az állatorvosnak ? lehet hogy semmi baja csak ugye lassan szülni fog és lehet hogy attól de bármi más oka is lehet!
2010. nov. 19. 08:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

Ha te ennyire szarul lennél szülés előtt vagy úgy egyáltalán mit csinálnál?

Vidd orvoshoz! (és tanuld meg h szakértelem nélkül nem szaporítunk...)

2010. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerda óta fekszik. Ma péntek van. Vemhes. Sötétszínű váladék jön belőle. Utal ez valamire? Igen, valószínű gáz van.

Mi lenne ha keresnél egy normális állatorvost?

2010. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

A sötét váladék nagyon rossz, lehet hogy elvetélt!

Vidd el vizsgálatra, esetleg másik orvoshoz is.

2010. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Szörnyű hogy ilyen emberek tartanak kutyát! Szerencsétlen jószág! Csoda hogy még nem pusztult el! Azonnal keress orvost!!! Egyáltalán tudod milyen kutyától lett vemhes? Lehet akkorák a kölykök hogy nem tudja őket világra hozni! És amúgy is minek szaporítasz? Nem kell több felesleges, beteg alom!
2010. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%
A hülye "szaporitó" dumával ne törödj. De azért tényleg vidd gyorsan orvoshoz a kutyust.
2010. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Miért ért hozzá?

Még azt se tudja h ilyenkor nem az interneten kéne írogatni, hanem állatorvoshoz vinni... Tehát nem ért hozzá.

2010. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
40%
Nem ért hozzá, azért fordult ide kérdéssel. De hivott hozzá állatorvost, tehát foglalkozik vele. És baromira unalmas már, hogy minden vemhes kutyával kapcsolatos kérdésre, valaki a "minek szaporitasz" dumával jön. Ismeritek a helyzetet hogy miért vemhes a kutyája? Lehet hogy már igy találta és fogadta be. Persze ebben az esetben nem hiszem, hogy igy van, de miért kell segitség helyett egyből támadni?
2010. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudunk itt segíteni, viszont a jövőre nézve le lehet vonni a tanulságot, hogy ivartalanítani.

Ha nem akarja, akkor szaporító.

2010. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Segítséget is mondtam...

És azért mert már nekem is elegem van abból h boldog-boldogtalan kutyát szaporít ilyen-olyan indokkal, és közben lépni nem lehet a kutyáktól már. Statisztikailag a kutyák többsége csupán 2-3 éves korukig van gazdánál...aztán ki tudja...

A másik meg ha csinálok valamit akkor csináljam jól. Hozzáértően. Amibe leginkább az tartozik, h ha baj van, tudom mit kell tenni.

(ha te lennél terhes és folyna belőled valami sötétszínű cucc akkor is ideírogatnál előbb minthogy orvoshoz fordulj?? Nem hinném. És ehhez nem kell iq bajnoknak lenni...)

2010. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
Az én kutyusom is vemhes lett egyszer, úgy, hogy nem akartam. Kertes házban lakunk, egyszerűen meglépett (átugrotta a kerítést, azonnal utánaszaladtam, de nyilván gyorsabb, mint én, mire utolértem, késő volt), tehát nem feltétlenül hibás a kérdező. Mondjuk én ellés után egyből ivartalaníttattam a kutyust, ezen érdemes elgondolkozni a kérdezőnek is, ha nem szeretne több "kutyautódot". Viszont hogy a mostani esetben azonnal orvoshoz vinném, az nem kérdéses!!!!Bele is pusztulhat szegény!!!
2010. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!