Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megtanitani a...

Hogy lehet megtanitani a spánielt szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
2 hónapos
2010. nov. 19. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a többi kutyust
2010. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és a többit hogy kell?

ez lesz az első bennti kutyám,nem tudom :S

2010. nov. 19. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:

hát olvasni tudsz-e?? tele ez az oldal is hasonló kérdésekkel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatisztas..

mivel egy párszor már megválaszoltam hasonló kérdéseket, már nincs kedvem... olvasgass, ha miután elolvastad, van még kérdésed, arra szivesen válaszolunk :)

[link]

2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

minden evés ivás játék és alvás után lehet számítani valamilyen outputra:)

ez azt jelenti, hogy 2-3 óránként alom vagy kutyapelenka, vagy ha már megvannak az oltásai akkor az udvarra kell vinni

figyeld a testbeszédét ha szaglászik forgolódik, keresi a helyét, akkor számíthatsz rá, hogy jön valami hamarosan. Ilyenkor kapd fel és tedd nyugodtan az alomra vagy vidd le -ha siker követi az akciót akkor örülj neki nagyon és dicsérd meg

ha besikerül akármikor is bármi akkor szó nélkül és leetőleg érzelemmentesen takaritsd fel a művét (egy kis részt ebből használhatsz az alom vagy pelenka jelöléséhez-ez jelezheti a számára, hogy ezt a területet használhatja legközelebb)-használj valamilyen fertőtlenítő hatású szert, hogy elfedje a szagokat pl. természetes fertőtlenítő a narancsolaj

Ha pelenkát vagy almot használsz közelítsd azt fokozatosan az ajtó felé és amikor úgy látod jobban vissza tudja tartani, jobban kontrolálja az anyagcsere folyamatokat, akkor el is veheted és az ajtónál fog jelezni neked

2010. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

21:42

köszi a választ! :D

meg elötte lévő is a linkeket........

2010. nov. 19. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Hááát ha szobakutyát akartál akk nem éppen a legjobb választás volt mert a spániel VADÁSZKUTYA!!!!

Imádnak a koszba a sárba hemperegni nemigen való nekik a lakásba élés .

Max úgy lenne jóó nkei sztem ha bejárhatna a házba néha néha de sztem ha jó az időőő vagy nincs itélet idő akk sztem kint legyen...

2010. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sokat lesz kinnt is,nem csak benn....

és a feles energia ellen dog dancing és egy kis agility meg sok sétával teszek :D

2010. nov. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!