Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy 4 hónapos törpespitz?

Mekkora egy 4 hónapos törpespitz?

Figyelt kérdés
Milyen időnként kell a szőrét fésülni,fürdetni(ha kell egyátalán)?Ha a házban van míg én suliban vagyok vagy a többiek dolgoznak de délután akár egész estig is kint lehet az elég neki?Nagy kertes házunk van,és elvinném külön sétálni is.Eddig kinti kutyus volt és érekelne, hogy mennyire könnyen szoktatható szobatisztaságra.
2010. nov. 19. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Még fiatal. Hamar alkalmazkodik. Ahhoz is, hogy Te délelőtt iskolában vagy. Az én kutyám is végig alussza azt az időszakot. Szobatisztaságra lehet még könnyebb is lesz szoktatni, mivel Ő már megszokta, hogy kint végzi a dolgát. Így ha bent csinálja és tetten éred csak leszidod kicsit (de csak akkor ha tetten éred mert amúgy nem fogja tudni mi miatt kapta a szidást) ha meg kint végzi megdicséred.
2010. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. nov. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!