Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért áll ki a kutyám utolsó...

Miért áll ki a kutyám utolsó pár bordája?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég vettem észre, hogy az utolsó pár bordája kiáll. De nem tudom miért, viszont van, hogy tökéletesen bent áll egyáltalán nem érezni/látni. Meg amikor levegőt vesz így mozog. Ha pl eszik nagyon ki áll. Először arra gondoltam eltörhetett a bordája vagy ilyesmi és rosszul forrt össze. Na de mind a két oldalt ugyan ott az furcsa. Meg egyik ismerősöm megnézte és azt mondta, hogy ez nincs eltörve nem olyan mint az ő kutyájának. (Neki eltört egyszer a bordája még az előző gazdánál akik rugdosták meg ilyenek és amikor már hozzá került akkor össze volt forrva és kis gumó van ott neki)

Ja és nem fáj neki, mert ha hozzá érek nem kap oda nem nyüszít, meg be is tudom nyomni neki (persze nem teljesen benyomom hanem csak úgy megmozgatom és még csak nem is figyel rá) Meg mondom nem mindig áll ki neki. Kis testű kutyáról van szó amúgy és ismerősöm kutyája is kistestű (övé tacsi enyém pincsi) Köszi a válaszokat.


2010. nov. 19. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet eddig is ilyen volt, csak nekem nem tűnt fel nem tudom. Szerintetek mi miatt lehet?
2010. nov. 19. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Lengőborda???
2010. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez egyáltalán nem gáz? Kezdtem azt hinni hogy valami baj van. És az is normális, hogy ilyen gumónak érzékelem? Mármint hát nem tudom hogy mondani. De gondolom mivel kis testű így neki a legutolsó pár bordája nagyon rövid, kicsi. És ami kiáll azt ilyen vastag hosszúkásabb gumónak érzékelem.
2010. nov. 19. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos lengőborda lesz.

(az előző vagyok)

2010. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy képet tudnál mutatni róla?
2010. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
képen nem nagyon látni mert nagy a szőre. Csak maximum azt, hogy kiáll picit két oldalt valami. De azért köszi a válaszokat! (azért megpróbálom majd képet készíteni róla)
2010. nov. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!