Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorki hasonlít a Havanesere?

A yorki hasonlít a Havanesere?

Figyelt kérdés

Nem külsőleg értem, hanem ugy hogy eddig a yorkiról tanultam sok hasznos dolgot, mert ugy volt hogy azt veszünk de inkább a Havaneset választottuk!

Légyszi írjatok olyan oldalcímeket ami havaneseről szól.

Nagyon szépen köszönöm!


2010. nov. 19. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A yorkie terrier, rengeteget ugat, nagyon éber. Patkányvadászatra lett kitenyésztve. A bichon társasági kutya, egyik ismerősömnek van, hát ő fél mindentől, és még a hangját sem hallottam.
2010. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tihanyi Fruzsina ***** válasza:
Szerintem a Yorki tanulásra fogékonyabb:D de a Havanese-t is meg lehet tanítani alap dolgokra:D
2010. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz :)

2010. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2010. nov. 19. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a havanese nagyon okos. Gyorsan tanul, nem ugatós, egyáltalán nem félős. Mivel társasági kutya, imád a gazdi közelében lenni. Ha kutyaként neveled nagyon szuper kutyus lesz belőle:-) Tündéri kutyus!! Igazi kis bóhóc:-) Nagyon jó választás!!:-) Szerintem sokkal könnyebben tanítható mint a yorki. Teljesen más a két kutya.
2010. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor elkezdek egy kicsit a havaneseről tanulgatni!:)
2010. nov. 19. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:
én bishon pári vagyok!havanese, bolognese, bishon frisé mind olyan kutya amelyik könnyen tanul és szeretnivaló. az ugatásával illetve a azzal kapcsolatban hogy félénk nem értek eggyet mert nem fél csak akit először látt abban nembízik meg annyira és nem mutatja meg a cuki és játékos oldalát!
2010. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A havanesek sokkal okosabbak mint a túltenyésztett dögök!!!!!
2011. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A havaneset csak alap dolgokra? Az én egy éves kis SZofikám kutyasuli nélkül csak 14 dolgot tud megcsinálni. A havanese sokkal okosabb mint a yorkie szebb is okosabb is ja és ha egy halk zajt is hall a lépcsőházból máris akkorákat vakkant hogy csak na. I <3 havanese
2011. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!