Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik ha a lány kutyámna...

Mi történik ha a lány kutyámnak az apjától lesznek kölykei?

Figyelt kérdés

Sajnos már megtörtént meg is születtek már 1 hónaposak és nagyon szépek egészségesek

az apa yorski

és az apa lánya vagyis az anya kutyus csak félig yorki

Mi történik ilyenkor? lehet vmi bajuk a kiskutyáknak?

köszönöm a válaszokat


2010. nov. 20. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
beltenyészetet.
2010. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Ezt hívják beltenyészetnek. Sokkal több esély van az örökletes betegségekre és nagyon nagy valószínűséggel sokkal hamarabb fognak meghalni a kiskutyák. Nem fognak 10-15évig élni. Nem értem miért nem ivartalanítottátok a lány kutyát. Pláne ha az apját is mellette tartjátok. Vagy legalább adtatok volna be neki esemény utánit...
2010. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én tudom h nem szabad nem az enyémek a kutyák hanema nagyszüleimé a ktuya nekem is van apa lánya kutya és pont most tüzel és mi külön zárjuk őket... csak kíváncis vagyok h lehetnek e baja akutyáknak szval leszidni nem kell köszönöm nem azt kértem
2010. nov. 20. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel lesz a kiskutyáknak valamilyen egészségügyi, vagy viselkedésbeli (idegrendszeri) problémája. Szóval azért jó lenne, hogy akiknek majd odaajándékozzátok a kölyöket, azokat a gazdikat tájékoztatnátok, hogy a szülők milyen közeli rokonok voltak, mert így fair!
2010. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2 kiskutyus van egyik enyém lenne másik kiskutyus is rokoné szval tudunk róla h így születtek meg a kölykök csak szerettem volna tudni h mire számíthatok
2010. nov. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!