Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buta vagy domináns vagy...

Buta vagy domináns vagy érdeklődő?

Figyelt kérdés
van 1 kertünk, 2 választva a közepén.le nem szabad jönnije (nemis szokott)gondoltam 1et tesztelem.kinyotottam a kaput és kimentem az utcára.és úgy elbújtam hogy nem látott az utcán.és odajött hozzám.na??
2010. nov. 20. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érthető amit mondtál, de, ha azt akartad kérdezni, h van egy állatod akinek nem szabad lejönnie(honnan?) és a kerted ketté van választva(mi köze van hozzá?), kinyitottad a kaput, elbújtál, észrevett, és, h ezért csodálkozol, akkor szerintem nem vagy valami tájékozott, mert az állatok nyom, szag, és hallás terén is jók(nem mind, mert pl van olyan állat aminek nincs szaglása)...Szóval nem buta, domináns vagy érdeklődő hanem egy jó érzékekkel ellátott állat. Ha nem jól vettem ki a szavaidból a mondanivalód akkor bocs, de én csak magyarul tudok anyanyelvi szinten.;)

Ui: Írd le érthertően és légyszi az állat faját is.

2010. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz!!??
2010. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kiváncsi lennék más hogy írná ezt le amire én gondolok.na mind1.bocsi nem érthető mind1
2010. nov. 20. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
"oda jött hozzám.na?"" nem megsértődni kell, hanem rendesen megfogalmazni amit szeretnél kérdezni. És az, hogy oda ment-e utánad a kutya, mi honnan tudjuk? Le kellett volna írnod azt is. Ha utánad ment ha nem, egyiktől sem buta, domináns vagy érdeklődő!
2010. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.)Átment a kapun, ami ugye, tilos.

2.)Kiment az utcára, ami, ugye eleve tilos egy jól nevelt kutyának.

3.)megtalált téged, vagyis jó az orra és ragaszkodik hozzád.

Nem buta, nem domináns, nyilván érdeklődő és nincs még teljesen megnevelve.

Ez lenne a "na??"-ra az én válaszom.

2010. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!