Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell általánositani?

Miért kell általánositani?

Figyelt kérdés
10 évesen kaptam az első kutyám most 3 éves a kutya én 13. Mindenki a környezetemben azt mondja ha növök akkor majd nem fogok már kutyázni stb. Pedig mindenem a kutya és mindig is az lesz, de már unom hogy állandoan általánositanak. miért? 3 év alatt olyan kutyát neveltem a kutyámból aki jólnevelt,szófógadó, minden nap sétáltatom kutyák közé járunk, kirándulni, itthon agilityzünk,de még ennek ellenére is ezeket mondják a körülöttem lévők.
2010. nov. 21. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert oltári buták az emberek. Nekem kb 9 éves korom óta van határtalan kutyamániám. Egyszerűen nemtudok élni kutya nélkül. Állatkínzásos videókon sírok. Menhelyről fogadok be kutyákat, jelenleg van 3 menhelyi kutyám.Ezen felül, járok menhelyre önkéntesként, reggeltől estig takarítani , és sétáltatni. Ideiglenes befogadó is vagyok, volt hogy a 3 kutyám mellé, hoztam ideiglenesen még kettőt.Mindezt munka mellett csinálom végig a mai napig.Már 18 elmúltam , de ha 11 év alatt nem múlt el a kutyamániám akkor soha nem fog.
2010. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Mert ez az alap beállítottság.

Mindenki= Te is általánosítasz!

Tedd azt amit én: Amikor valaki azt mondja, hogy: Meg fogod unni a kutyádat! A válaszom: Akinek nem inge, ne vegye magára!

És csak néznek,h ogy mit akarok. Elmagyarázom, hogy Én em fogom megunni a kutyám.megértik! Szia!

2010. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lol nemtudom mért írtam 11 et:D:Dkoránvan bocs..tehát kb 9 évesen kezdtem a kutyázást immár 18 vagyok.szóval 9 éve hogy nagy rajongó vagyok.
2010. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne törődj velük! Ők nem élik azt át amit mi!!!

Én 18 évesen kaptam az első kutyám. Addig minden karácsonykor, szülinapkor kutyát kértem, de nem kaphattam meg. Vállaltam kutyasétáltatásokat, így mindig egy kicsit sikerült tompítani az érzés h szeretnék sajátot. Azonban 18 évesen megkaptam. 2 éves múlt és ő a mindenem! Ha elköltöztem itthonról akkor tervezem h még több kutyám lesz és meg is szeretnék menteni párat.

A jövőben ha lesz már munkahelyem, akkor még meg szeretném csinálni a kutyakiképzőit és a kutyakozmetikusi szakmát is. Sajnos állatorvos nem lehettem, mert nem bírom a vért :(

20/L egy shih-tzu gazdi

2010. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt az állatok kategóriába miért van a társaság nagy része agyilag beszűkülve? Mindenki általánosít.
2010. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én azt irtam, hogy mindenki a KÖRNYEZETEMBEN:) kicsit más de nem baj. Amugy köszi a tanácsokat, legalább itt megértik az embert.
2010. nov. 21. 13:00
 7/10 Norczy ***** válasza:

nekem is mindig ezt modják!!!

Sőőőt!! Anyukámnak is mindig ezt mondták hogy ha majd gyereked lesz blablabla

és mi volt? én és a hugom kutyák mellett tanultunk meg járni, kutyák vigyáztak a babakocsira, jobb testőreink soha nem voltak mint ők. És amikor akkorák lettünk folytatta a tenyésztést is->ezzel pedig mi is megtanultuk a felelősséget!

2010. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló. Ha minden nap menhelyen még önkénteskedsz is, + dolgozol, mikor jut idő a saját kutyáidra?
2010. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.


mondtam egy szóval is ,hogy mindennap megyek a menhelyre? NEM. viszont ha megyek , akkor igenis reggeltől estig. addig anyukám ellátja a kutyáimat. 7 napból 5-öt tudok velük foglalkozni. abban a 2 napban amíg én segítek ,szerintem kibírják nélkülem. arról nem is beszélve , hogy amikor hazaérek, este velemjönnek sétálni.

2010. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és otthonról végzett munkám van.
2010. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!