Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szül a kutyám?

Mikor szül a kutyám?

Figyelt kérdés
A tacskóm szerda óta csak a helyén fekszik nem eszik nem iszik az állatorvos 4-szer volt nála azt mondta hogy nég nem szül de ennek ellenére a kutyám rosszul volt és vmi sötétszínű váladék volt alatta. Most már jobban van néha kijön a házából és gyakran az oldalán fekszik. ezt azt jelenti hogy hamarosan szül? viszont szerintem már megkellett volna szülnie akkor amikor az a sötétszínű váladék volt alatta ez viszont már pétneken volt. az állatorovs t hiába hívtam meg az ügyleletest is azt mondták hogy majd eljön az idő és akkor fog szülni viszont most már a hasa is laposabb lett meg az emlői sem olyanok amilyenek voltak mert kicsit kemények voltak de most azok is laposak lettek. Mit tegyek? 4 állatorvos t hívtam de egyiksem kaart segíteni a kutyának. én nem vagyo korvos nem értek hozzá de azt látom hogy akutyám nincs jól.
2010. nov. 21. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ne hívd az állatorvost!! Pakold fel a kutyát és vidd el egy jól felszerelt rendelőbe!! Már ha szereted és tényleg segíteni akarsz rajta. Mi nem fogunk tudni interneten keresztül segíteni!!!!!!
2010. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2010. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz, tényleg ne hívogasd ki őket. Nem leszel sokkal előrébb, mivel ők sem tudnak sok mindent megállapítani műszerek nélkül.


És még ma!! Főleg, hogy már napok óta rosszul van a kutya..

2010. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha váladékozik, és nem mozognak a kicsik sem, előfordulhat, hogy már nem élnek. SOS menjetek orvoshoz, nehogy a mami is rámenjen.
2010. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a kutyám elpusztult és amikor az állatorvos kérdezte hogyan van mondtam neki hogy elpusztult és akkor még engem hibáztatott hogy miért nem hívtam időben !!! pedig 10-szer biztis hívtam mert én nem vagyok orvos nem tudom hogy mi baja lehet de azért azt láttam hogy nem volt jól ,ennek ellenére azt mondta az orvos hogy majd eljöbn az ideje és szül. lehet hogy én is hibás vagyok kicsit mert amikor szerdán már rosszul volt nem hívtam az állatorvos tcsak csütörtök este amikor látszott rajta hogy rosszul van, igaz hiába hívtam volna az állítorvost mert hát ugye már az előbb is mondtam nem foglalkozott vele.
2010. dec. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!