Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyut?

Hogyan győzzem meg anyut?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy yorkit de anyu a máltai selyemkutyához és a havanesehez ragaszkodik.

Mit tegyek, nekem nagyon tetszik a yorki :(

Előre is köszi


2010. nov. 21. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyunemááán! Legyenmáryorííííí! Lécciléccííí!
2010. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyelj4 Anyukámnak a Rottweiler típusú kutyák tetszettek nekem meg Labrador típusúak.Roti lett.És nagyon szeretem.Nem érdekel,hogy hogy néz ki.

Ne csak fajta alapján válassz!

2010. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
anyám legyen 1 yorkim vagy ha nem felakasztalak téged és utána magamat is
2010. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért akarsz annyira yorkit. Inkább örülnél, hogy anyukád megengedi hogy tarthass kutyát, és még tetszik is neki valamelyik fajta :D Előbb utóbb úgyis meg fogod szeretni a kutyát bármilyen fajta.
2010. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Masodik:

A rottik nagyon szepek, okosak, ne bankodj. Anyukadnak jo izlese van. Nem azert mert nekem is rottim van. :) Eloszor feltem tole, nem akartam sem ot sem mas kutyat. Most oda nem adnam!

2010. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó:

Én is nagyon szeretem a kis rotimat! Nem számít, hogy nem ilyet szerettem volna.Imádom :)

2010. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a különbség a 2 szobacirkáló közt? Nem mindegy hogy barna vagy fehér?
2010. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
anyu kell egy Yorkshire terrier kiskutya mert nekem nem tetszik a máltai se a havanese,se a bolognese és társai mert én a divatot követem és hát a yorkie nem kutya hanem dívat kellék de a havanese is végül is divat csak az nem annyira csöppnyi hogy táskába tudjam hurcolászni mert még el fáradnák benne....bele ne halj ha nem kapsz yorkit.a yorkie is kutya ugyan olyan mint a németjuhász vagy akár a pincsi ha te külső alapján választasz akkor ne tartsd állatot de semilyet se.azt hiszed hogy a yorki szép meg minden nincs több vagy kevesebb baj vele hát jól figyelj ugyan olyan kutya mint mindegyik sőt harározott nevelés kell neki,nem kell fel kapni ha meg ilyed vagy más nagyobb kutya jön stb... vagy honnan veszed hogy egy keverék kutyus a menhelyről vagy utcáról nem tud annyira szeretni? inkább hogy örülnél hogy kaphatsz kutyát és nem válogatól.nekem nincs pénzem 100.000 forintos kutyusra ezért menhelyről hoztam egy kitudja milyen keveréket de eskőszöm hogy soha nem volt még nála jobb barátom és nagyon ragaszkodik hozzám,nem megy el,és imád engem én úgyszintén.nekem 4 évet kellet várnom míg meg engedték az első kutyámat az egy fajtatiszta havanese volt de azt a kutyust a haverom szüleitől kaptam mert pároztatták a kutyájukat és születtek kicsik(nem szaporítók a szülőknek is van törzskönyvük és szűréseik,és jó helyen tartják!)és nekem adtak egyet az alomból ajándékba.de aztán mikor öreg volt elpusztult.most meg úgye van egy keverékem és jobban szeret mint akárki.
2010. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 capsread ***** válasza:
Beállítasz egy yorkival és kész. Nem lesz sok választásuk. Amúgy a yorkik sokkal játékosabbak, és - bár ezt sokan nem hiszik/tudják - sokkal nagyobb mozgásigényük van mint az anyukád által preferált fajtáknak.
2010. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: jó lenne, de nem én fizetem hanem anyuék, és hát karácsonyra kapom, megpróbáltam neki azzal beállítani h hát a kutyát én kapom karácsonyra akkor már legyen olyan fajta amilyet én akarok, erre nem válaszolt valami könnyen, de a végén kimotyogta hogy jó akkor majd meglátjuk :)
2010. nov. 21. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!