Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatmenhelyröl hozott még...

Szabó Erika Ágnes kérdése:

Állatmenhelyröl hozott még mindig agressziv kutyát milyen módszerrel lehet beoltani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy lepontozol, de szerintem vidd vissza, ha továbbra is agresszor és hozzál helyette egy másikat.

Sok ismerősöm csinálta ezt, pedig jópár hét alatt meg kellene szoknia az új helyzetét és életét.

Veletek agresszív vagy csak idegenekkel?

2010. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Egyenlőre hagyjátok azt az oltást, gondolom a menhelyen ugyis oltoták. (Egyébként szájkötö a megoldás)

Előzőr az agressziot kellene kezelni. Hol laktok?

2010. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
NE VIDD VISSZA ! irány a kutyasuli ha agresszív..az a kutya nem azért agresszív mert rosszindulatú..megviselte a bezártság , és gondolom az előző élete sem lehetett rózsás..adj neki egy esélyt..én tudom mert a 4 kutyám közül az egyik agresszív volt.(mind a 4 kutyám menhelyi) és nemis akrámilyen fajta amerikai staffordshire terrier. tehát nála fokozottan veszélyes volt, hogy félelemből támadt..kutyasuliban hipphopp megoldottuk. mostmár a gyerekek játszanak vele, télen szánkózik velük, ésmég sorolhatnám ! kupáld ki szegényt:) beoltani meg úgylehet hogy szájkosár és lefogjátok. így nemfogja megharapni a dokit. sok sikert a kutyushoz. !
2010. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MME ***** válasza:
87%
Nálunk az állatorovs ilyenkor (nagy sikerrel) azt szokta ajánlani, hogy a gazdája oltsa be, elmagyarázza, megmutatja, hogy hogyan kell. Simán szokott menni.
2010. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Az én kutyusom is menhelyi és szegény kicsit antiszoc maradt. Egyáltalán nem agresszív, ezt nem mondanám, de ha már bízik benned, akkor tedd fel te a szájkötőt, lefogod, és a doki beoltja. NEm hiszem, hogy baj lenne, a doki érti a dolgát.
2010. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!