Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás programok! Játékok meg...

Kutyás programok! Játékok meg mindent amit tudtok! Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,most végeztem a leckével és kiszeretnék menni a kutyámhoz játszani és gondoltam előtte gyorsan felteszem a kérdést:

"Mit csináljunk?"

Mert a labdázás,séta stb szokásos valami újat szeretnénk.

Falun lakunk szóval sok mező van ahol eltudom engedni aztán szaladgálunk.

Van egy hatalmas kertünk ahol épp eltévedni nem lehet :D

Van egy kisfolyó is,de most hideg van ahogy,hogy beleengedjem,van egy park féleség,de sajnos mióta kiköltöztünk a faluba nincs kutyás barátunk csak pár és ők most nem érnek rá.

Én pedig szeretnék vele valami újat csinálni.


Ha valakinek van kedve elolvasni akkor leírom röviden ,mit csinálunk ilyenkor,mikor nem úszhat:

-megfésülöm :)

-labdázunk

-fogócskázunk

-utána mikor kifáradt kellő képen jön egy kis tanulás

-utána pórázra teszem elmegyünk sétálni a mezőre,ott elengedem miután kifáradt beindulunk a 'közponzba' és ott gyakorlom vele a póráz nélküli lább melletti sétát meg az alapokat (marad,meg ha jön valaki ismeretlen akkor leültetem mondom,hogy marad és elmegyek,meg zebra előtt leülni meg ilyenek) aztán hazamegyünk iszik)

-és innen már csak szinte ismételni tudom magam,néha úgy érzem,hogy untatom a kutyámat:D

néha olyat szoktunk,hogy elmegyünk egy játszótér féleségre és elbújok előle emg eldugom a labdáját meg ilyenek.


A kutyám 3 éves kan beagle én meg 14 éves lány.


2010. nov. 21. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretnétek Agilityre járni?

Az jó móka Te és a Kutya is élvezné.Kár, hogy nincsenek kutyások mert úgy tényleg jobb lenne mindenkinek.

nincs egy barátnőd aki elmegy veled, és ketten játszotok a kutyival.

2010. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy senki nem ér rá :(

Hát most fél óráig még bent vagyok,mert ebédelünk a kutyus meg most alszik úgyis.

Hát van egy házi agillity pálóyánkk :D tatám csinálta nekünk meglepiként,mikor táborba voltunk.

Arra gondoltam,hogy megpróbálunk dogdancingelni,de szerintem az nem nekünk való,vagyis én egyébként táncolok,de a kutyusom az olyan kis pörgős vagyhát nemtudom :D

köszi a választ.

2010. nov. 21. 13:06
 3/6 A kérdező kommentje:
*pályánk
2010. nov. 21. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
tanítsd trükkökre
2010. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs a közelbe kutyafuttató vagy Igazi Agility pálya?

Hol laksz?( első vagyok)

2010. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minek kutyafutató meg "igazi" agility pálya??

A mező nagyobb,mint a futtató az agility pálya meg nem hiszem,hogy külömb lenne több százezres pályáktól.

És mondtam,hogy falun lakok.

A városban van futatató,de kb egyenlő a nullával.


Új trükköt meg már nem szeretnék,mert tud már mindent,amit megszerettem volna neki tanítani,mondjuk még a visszafele szlalomzást akarom megtanítani.

kösz.

2010. nov. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!