Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a hirdetés...

Szerintetek ez a hirdetés megbízható?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem nagyon gyönyörűek a kiskutyák és ha nem szaporító akkor szívesen meg is venném mivel az ára sem egeket érő!

Köszönöm


2010. nov. 21. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így nem tudni, szerintem hívd fel őket, annyit megér.
2010. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg csak ket, maximum 3 hetes. Kis kutyakat nem szokas anya mellol elvenni 10 heten alul.
2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Én ugy ismerem h a kiskutyákat 8 hetes kor alatt nem lehet elvinni. De ez most lényegtelen, mert ameddig elég idős nem lesz addig ugy sem hozzuk el
2010. nov. 21. 13:52
 4/11 anonim ***** válasza:
szaporító, törzskönyv nem jár a kutyákhoz, novemberi kölyköket karácsonyra nem lehet elvinni tenyésztőtől, arról nem is beszélve, hogy egy yorki nem 45 ezer tenyészetből
2010. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Suhanc72 ***** válasza:
27%
Valószínűleg nem tenyésztő, de sz.rd le. Ha szép és egészséges kiskutyák, hozz el egyet, ha itt az idő. Ha nem akar törzskönyvet adni, akkor mindenesetre gyanús, bár nagyon sokan tudnak MEOE-s törzskönyvet szerezni, minden csak kapcsolat kérdése.
2010. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vennék expresszről, szaporítotol kutyát.
2010. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem azt kérdezted,hogy tenyésztő-e a hírdető feladója,de ha nem bánnod erre adnék egy választ:

nem az.

egy szót nem ír törzskönyvről,arról meg főleg nem,hogy mi a kennel neve,arról meg végkép nem,hogy kik a kölykök felmenői és egy novemberben születő kiskutyát nem igen kéne karácsonyi ajándékként haza vinni.


Azt sajnos nem tudom megmondani,hogy egészségesek-e a kutyusok.Mert attól függetlenül lehetnek azok,de garancia nincsen.

Hívd fel őket,beszélj a hirdetővel,jobbat sajnos nem tudok mondani.

2010. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szépek a kiskutyák! Szerintem nyugodtan megveheted! Ne nézzenek hülyének senkit!! Nem kell egy kutyárét százezreket kiadni... Nyugodtan vedd meg! Sok sikert és örömet a kutyiban! :)
2010. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ma 15:33 te aztán nagyon okos lehetsz ha ránézésre megmondod,hogy egészséges,vegye meg nyugodtan.gratulálok.
2010. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!