Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese gazdik! Adnátok...

Havanese gazdik! Adnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Karácsonyra venni akarok magamnak egy havaneset, és szeretném ha a gazdik írnának egy kicsit kutyusuk viselkedéséről, neveléséről, mikor szokták fürdetni, etetni stb...

köszi :)


2010. nov. 21. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyosak,etetni mindennap szoktam reggel száraz eledellel este pedig konzervessel.Fürdetni 5hetente szoktam.Levinni sétálni reggel,délben,este.Viselkedése..hááát..Ha dühös akkor odakap egyébként,bújós és nagyon aranyos,kedves és imádnivaló.Neveléshez meg annyit hogy,ne kiabálj vele meg ne is üsd meg.De azért ne kényeztesd el.:D És ha kajáért kuncsorog akkor ne adjál neki,mert hajlamosak a hányásra/hasmenésre.Ja és mindenképpen játsszál vele legalább 2órát!:)


33/N 9 éve Havanese tulajdonos.:)

2010. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2010. nov. 21. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Énnekem egy 7 hónapos kan kutyám van.Nagyon játékos.De a gyerekekkel fönökösködik mint velem.Még kétszer adok neki enni mert azt mondta akitöl vettük hogy kiskorrában kétszer nagykorában egyszer de ha 1 éves lesz akkor csak egyszer adok neki .Nem szabod csontot adni neki.És túletetni sem szabad.Ha meghagyod a hosszúra a szörét akkor naponta fésülni kell mert különben befilcesedik.Az én kutyám kb 3kg.De vannak 6 kg-os egyedek is.Amig még nem kapta meg a negyedik vagy ötödik óltását addig nem vittük más kutyák közelébe.Maxi tudja az ül,fekszik és a paci parancsot.De ha nincs kedve akkor nem csinálja meg.
2010. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz és melyik megyében?
2010. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pár eladó kutya akik karácsonyra elvihetők:

[link]


[link]

2010. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 8 hónapos kan havanesem, írok 1-2 jellemzőt:

- nagyon játékos - gyerekekkel is játszik

- igazi családi kedvencek

- más kutyákkal is jól kijön

- nem hullik a szőre

- ragaszkodó

- ajánlatos minden nap jól kifésülni a szőrét

- mozgásigénye az van. nem elég neki a 15 perces séta.

- nem eszik sokat(enyém száraztápon él)

- nagyon éber- ha koponak már jelez

- élénk, ragaszkodó

- könnyen tanítható

- rendszeresen kell kozmetikába hordani,de akár az otthoni ápolását is elsajátíthatod

- vigyázni kell, mert könnyen a gazdi fejére nőhet :D

- néha kicsit makacs

Remélem segítettem.

2010. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszike!:)

Győr-M-Sopron megyébe lakok. Miért érdekel?

2010. nov. 21. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak kérdeztem és még tegnap rtam nekem van a7 hónapos kan kutyám és még azt tenném hozzá hogy szereti a papucsokat és a cipőket.
2010. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz jóval később írok:D De végül megvetted a kutyát?

Megyén belül hol laksz. Én Győr mellett. :) 1 hét és én is kutya tulajdonos leszek:)

2011. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!