Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Born to be smile Kennel. Ki...

Born to be smile Kennel. Ki fogadott már örökbe tőlük kutyust?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon megtetszett az oldal és eddig jókat olvastam róluk. Van valakinek esetleg konkrét tapasztalata velük kapcsolatban?
2010. nov. 21. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek tőlük van kutyája. Nagyon helyes kis jószág - igaz csupán kétszer találkoztam a kutyával. Ők dicsérték mind a tenyésztőt, mind a kutyákat.

De azért azt tudd, h tőlük nem örökbefogadni lehet kutyát, hanem pénzért venni... :oP

2010. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom h csak venni lehet. De ha azt nézed az is örökbefogadás, mert te leszel az új gazdija:)
2010. nov. 21. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak azért azt másra használják...
2010. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz én csak fórum által ismerem őket, de nagyon jókat hallottam tőlük/róluk. Sok kutyust adtak el külföldre is, kiállításon is nagyon jó eredményeket érnek el! :)

Nagyon lelkiismeretesek és hozzáértőek, ez tuti! :)

2010. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!