Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A foxik ennyire nem fáznak?...

A foxik ennyire nem fáznak? Az enyém folyton kint van a hidegben.

Figyelt kérdés

Na szóval van egy foxim,és egy tacsim.Este a tacsi szinte megfagy,jó bent van az óljában,de a foxi...az mindig este futkozik kint nem is didereg és csak nézek hogy nem fázik.Csak lesek néha meg ma is kint futkozott az udvaron és csak egyedül,mert a tacsi a helyén volt.

A másik kérdésem meg az lenne,hogy a foxik este miért aktivabbak?Mukor kimegyek hozzájuk akkor kijön első szóra és futkozik összevissza.Szerintem játszik:)és csak lesek:)és körbe-körbe futkozik,de miért?Néha a tacsi is de ő ritkábban.amugy rövidszörű mindkettő.köszi a válaszokat:)


2009. jan. 13. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egyedfüggő lehet, nekem drótszőrű foxim van, nyíratlan, akkora szőre van, mint egy jegesmedvének, de már 0 foknál láthatóan didereg. Mostanában meg úgy kell kihívni a 10 fokos pincéből vizelni is. Néha szaladozik pár percet, aztán legkésőbb 10 perc múlva máris kéredzkedik vissza.
2009. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem tom,de az enyém örül hogy kint lehet és nem zárjuk be estére.össze vissza futkozik és annyit hogy csak na.talán a levegő is??nem tudom
2009. jan. 13. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a kérdés második része: a legtöbb kutyaféle főleg éjszaka vadászik.
2009. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen szó az,hogy futkozik?:-)nem bántásból,csak még nem hallottam.biztos azért ne fázik,mert mozog.
2009. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát miért akkor mit csinál?fut,meg játszik.De ha csak van egy helyben akkor sem fázik:)
2009. jan. 13. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
futkározik,futkos.
2009. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sima szőrű foxim van,este ő is aktív,de nappal is.Szerintem éjjel jobban érez ezt-azt,vadásznaIlyenkor a hideg sem tántorítja el!!!Nem fázik.
2009. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A foxik híresen aktív kutyusok. Ismerősnek volt egy, le nem lehetett volna lőni...
2009. jan. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jaj köszi a válaszokat:)

látom hogy nem csak én vagyok így:D

2009. jan. 14. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Foxim csinált olyat, hogy beindult, 3-4 kört lerohangált ész nélkül, csak az öröm kedvéért. Ez gyakori náluk. :) A fázás meg egyénfüggő, az enyém sem fázott soha, szedte a kis lábait fürgén a sétáknál, míg én kabátban dideregtem. Igaz, mindig mozogtunk ilyenkor, sosem hagytam, hogy állnia, várnia kelljen.
2009. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!