Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű csivava anyától...

Hosszúszőrű csivava anyától és spániel apától milyen kölykök születnek?

Figyelt kérdés
A kicsik már megszülettek, színben az anyára hasonlítanak, de egyenlőre még más külső jegyeket nem lehet felfedezni, ugyanis csak pár naposak. Én örökbe fogadok egyet közülük, de azért kíváncsi vagyok, hogy milyen külső-belső tulajdonságokat örökölhetnek?
2010. nov. 22. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
az is egy felelőtlen idióta, aki hagyta megszületni ezeket a kölyköket....még jó, hogy az anya nem halt bele az ellésbe...
2010. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem volt válasz a kérdésemre.

Nem az én kutyám kölyke, én csak örökbefogadok egy kicsit.

2010. nov. 22. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van több változatban is kép!:)


[link]

2010. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérlek,mindkettő idegbeteg hamis fajta,ezért szerintem kösd fel a gatyádat,ha már ilyen szerencsés volt a kutyaválasztásod.....A szaporításhoz meg külön gratulálok....ez kell baromira kell a sok korcs,amikor szegény fajtatiszta kutyákkal is tele a menhely...
2010. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lehetőséged van, kb 4-5 hetes kortól nézegesd a kölyköket hosszan. Olyankor már mutatnak valamit az alap természetükből. Lehet látni, melyik lustácska, melyik rámenősebb, stb. Az ilyen kiskutyáknál tutira azt nem nagyon lehet megmondani, milyen formájuk lesz felnőtten.
2010. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Annak, aki belinkelte a képeket, neki külön köszönöm!

Bármilyen is lesz, biztos szeretni fogom!

Eddig csak talált/menhelyi/megmentett kutyáim voltak/vannak. Mindet szerettem/szeretem. Őt is csak megmenteni szeretném az elaltatástól és inkább befogadom, a többinek meg találok gazdit.

2010. nov. 22. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
KEVERÉKEKK... -.-
2010. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!