Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek argentin dog-...

Szerintetek argentin dog- american staffordshire pároztatásból milyen kölykök születnének?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Keverékek.

Előre nem nagyon lehet megmondani, melyik kölyök mit örököl a szülőktől.

2010. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Hát ne próbáld ki!

Miért kell még több keverékeket "gyártani"?

Nincs elég kutya a menhelyen?

Annyira bírom értékelni az ilyet! Az argentin dog maradjon argentin dog az amstaff pedig amstaff!Annyira nehéz ezt meg érteni?

2010. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Remélem, semmilyen és csak kíváncsiságból tetted fel a kérdést, de nem jut eszedbe ilyent összehozni.
2010. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ez kedves. nincs egyetlen kutyám sem, csak hallottam egy ismerőstől a parkban, hogy az ő ismerősének staffijának fogantak ilyen kölykei.

mellesleg megértem mindenki véleményét, de emberhez méltó módon is meg lehet nyilvánulni:)

2010. nov. 22. 10:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé hasonló küllemű két kutya, ugyhogy gondolom, valami köztes méretű, annyira nem ismerem ezeket a fajtákat. De én egy ilyen párositásból született kiskutyáról nem tudnám megmondani milyen fajta pl.
2010. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

ismerek ilyen keverék kutyát.

remek állat, erős ,okos,

( szerintem a mai világban a tenyésztők is rájönnek ,hogy a túltenyésztés-túlszaporítás miatt felhígult állomány genetikailag megváltozott , pl: a kiállítási kutyák fajtasztendertjét is többször kell módosítani.)

persze már sok keverék létezik, elismert névvel ( labrapudli,stb )

és az argentín dog-amstaff is remek lehetőség a jó génállomány átörökítésének

2010. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Én vagyok az antikultúrált válaszadó, és nem értem miért kéne kultúrált megnyilvánulással megtisztelni egy ennyire kultúrálatlan cselekedetet. Akinek nem inge ne vegye magára, az ismerősödre akkor is áll, ímit írtam.
2010. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

oké értem én a felháborodásodat, ezt csak azért mondtam mert pont az ilyen emberek azt hiszik majd, hogy nekik van igazuk, csak azért mert te nem szép körmondatokban fogalmaztad meg a mondanivalódat.

amúgy ha már itt járok: ti milyen kutyát ajánlotok, eddig nem kutyázó, lakásban élő, futni járó, sok szabadidővel rendelkező lánynak?:D :)

2010. nov. 22. 13:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Én egy dobi szukát:) Jó és törődő gazdival, a világ legjobb kutyája. szerintem.
2010. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

lakásba is?

napi 4-5 órát tudok vele a szabadban lenni max, a többit otthon

2010. nov. 22. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!