Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava fekszik, ül vagy áll...

Csivava fekszik, ül vagy áll a hordozótáskában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
nemmindegy?? miért nem jön a saját lábán ???
2010. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat várok!
2010. nov. 22. 12:29
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha nyomorékká akarod tenni, akkor mindegy, ha nem, akkor menjen a saját lábán.
2010. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem akarom nyomorékká tenni! egy egyszerű kérdést tettem fel!
2010. nov. 22. 12:34
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Az én yorkim ült benne, aztán mondtam, hogy feküdjön le, és lefeküdt.

Ez körülbelül 10 másodpercig tartott, utána elkezdett hisztizni, hogy vegyem ki, mert kényelmetlen, és melege van, és egyébként is, ő kutya, és szeret sétálni, szóval ne akarjak belőle hülyét csinálni azzal, hogy egy táskában cipelem.

És igaza volt, soha többé nem tettem bele. Ha olyan a szitu hogy föl kell venni, (pl. buszon) akkor simán fölveszem.


Egyébként úgyis azt fogja csinálni a kutyád, ami a legkényelmesebb neki. (szerintem ülni)

2010. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen én sem akarom szerencsétlent állandoan abba hordani csak 1-2 alkalommal csak nem akarom h kényelmetlen legyen neki! augy még ne is használtam! imád sétálni.. csak én is épp a busz végett kérdeztem...
2010. nov. 22. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell táskába tenni, az nem előírás, csak figyelj oda rá, hogy ne mászkáljon el, a kutyának nem tesz jót a táska, a végtagjainak árt. Attól, hogy létezik és neked kényelmesnek tűnik, még egészségtelen és ártalmas, mint a mekis kaják.
2010. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csak egyszer kétszer gondoltam én se szeretném abba hordani!
2010. nov. 22. 12:51
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

Szia! Meg vannak áldva ezzel a "ne tedd táskába dologgal"...

Na szóval legyen elég helye minden testhelyzethez, de se túl nagy, se túl kicsi ne legyen a táska, mert nem kényelmes.

Az én véleményem egyébként az, hogy jó és jogos az, hogy a kutyádat (pláne hogy pici és sérülékeny...) nem teszed ki a városi forgalom veszélyeinek, a tömegnek, a hónak, fagynak, sólének stb. Tedd táskába nyugodtan, ha utaznod kell vele, de legyen neki "sétálós" napja is.

Sok sikert és jó kutyázást! :-)

2010. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Van kutyahordozó doboz, akkor inkább az, ha nagyon muszáj.
2010. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!