Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül Kb. egy Bullter...

Mennyibe kerül Kb. egy Bullterrer kiskutya paírokkal együtt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy Bullterrier Kiskutyát. A Szomszédunk ezt a fajt tenyészti,de paírok nélkül nem adja,papírral meg 200ezer forint. Osztálytársam 60ezerér vett,de nem biztos hogy fajtiszta. Van 200ezernél olcsóbban FAJTISZTA??
2010. nov. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
van de legalább 3x annyit fogsz rákölteni az egészsége miatt. Gratulálok az osztálytársadnak jó vételt csinált...
2010. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a "papír" nem opció. Az jár a kutyával együtt, akkor is ha te nem kéred. Körbe kell nézni több tenyésztőnél, nem csak a szomszéd foglalkozik bullterrier-rel. 100 ezer alatt tuti nincs sehol fajtatiszta kiskutya.
2010. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen.tudom hogy macerás kutya,az egészsége nem épp a legjobb,és nagyon sok betegségre is hajlamos..

De már icipici koromban is volt egy..És azóta is nagyon sok mindent megtudtam róluk. (=

Elbűvölő állatok. és nem érdekel hogy milyen betegségre hajlamos,mert akármit elkapna,költenék a gyógyítására ELEGET ahhoz hogy meggyógyuljon (=

2010. nov. 22. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 100ért már kaphatsz egy törzskönyves bullyt. A 200ezret én sokallom.
2010. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már ha olyat kap el ami gyógyítható.

Na szóval én a 200at sokallom. Ha ennyiért adja a kutyáit akkor nagyon nagyon neves tenyésztő lehet. Mi a kennel neve?

Egyébként 70ezertől határ a csillagos égik. Igaz nem ismerem a fajtát olyan szinten mint esetleg Te, de ha azt mondod beteges fajta akkor 100alatt NE vegyél. Mondom lehet kapni már 70ért is ugyanúgy törzskönyveset,chippel meg oltva. De tenyésztők közt is van különbség. Szerintem 100 környékén már egész jó helyről veszel kutyát.

2010. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

off...de nagyon bántja a szememet...

Faj: kutya

Fajta: bullterrier


Tehát minden kutya, a keverék is(!) fajtiszta.

És a szomszédod nem ezt a fajt, hanem ezt a fajtát tenyészti.


bocs, ezt nem hagyhattam így.

2010. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!