Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez mitől van?

Szerintetek ez mitől van?

Figyelt kérdés
3 éves magyar vizslám elég sovány legalább is szerintem.Rendszeresen kap enni napi kétszer, féreg hajtózva van negyed évente,amúgy nagyon izmos és az átlagosnál nagyobb is lehet ezért?
2010. nov. 23. 14:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már!!!
2010. nov. 23. 14:27
 2/12 anonim ***** válasza:
tegyél fel róla egy képet és megmodnjuk, hogy tényleg sovány-e. Amúgy van ilyen, az én kutyám is soványka, pedig eszik rendsesen, csak sokat mozog. Ez nem feltétlenül baj, az emberek se egyformák.
2010. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szija!

Nekem nincs kutyám cak macskám, de tudom, hogy milyen a magyar vizsla.. alapból nem egy kövér kutyafajta, de szerintem a napi kétszeri étkezés az kevés! Te is minimum háromszor eszel! szerintem nyugodtan adhatsz neki egy kicsit kevesebb kaját, mint amit kap vagy egy kis ropit!

2010. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogy kevés a napi kétszeri etetés. Egy nagyobb testű fajtánál pont ideális.

A magyar vizsláknál ez amúgy normális, mivel nagyon mozgékony, hiperaktív fajta. Hiába eszik sokat, lemozogja.


De ha úgy gondolod nem árt, ha felszed 1-2 kilót, adj neki energiadúsabb ételeket. Egy pici zsírt belekeverhetsz a kajájába, illetve a mennyiséget is kicsit növelheted. Amúgy mit adsz neki enni?

2010. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kap mindenféle jutalom falatokat is,meg még a konyhai maradék is az övé persze a rendes kutya kaja mellett!valaki azt mondja hogy a két etetés az sok meg hogy tartsak neki koplaló napot de ahoz nincs szivem szar lehet egész nap nem enni!képet hogy lehet feltenni?
2010. nov. 23. 14:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Tápot reggel,vagy konzervet kutya tésztát csirke husival megfőzve,konyhai maradékot kutya szalámit meg mindenfélét!Amúgy tényleg hiper aktív egy magyar agárral van együtt tartva egész nap mozognak!
2010. nov. 23. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk konzervet ne nagyon adj neki (persze ritkán lehet), azoknak 90%-a víz és nem túl tápláló. A száraztáp sokkal jobb, főleg, ha minőségit adsz neki, illetve a főtt hús.


Képet feltölteni a képfeltöltés.hu-n tudsz, de azt nem tudom, hogy kell pontosan..


Amúgy 3 magyar vizslát is ismerek, mindegyiknek kiáll a bordája, pedig rendesen etetik őket, úgyhogy nem hiszem, hogy nagy gond lenne.

2010. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neki is kint vannak a bordái.Ja a rízst főtt zöldségekkel meg husival azt nagyon imádják!A doki is azt mondta hogy ez természetes.Köszönöm a válaszokat mindenkitől!
2010. nov. 23. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan, az emberek miért hiszik azt h a kutyáikat ugyanúgy el kell hizlalni mint magukat? Ezt nem először tapasztalom ill. séta közben nem egy olyan kutyával találkozok, akiken azért van rendesen. Egy vizslának igenis látszódjanak a bordái. Ő ilyen alkatú kutya. Ha elkezded hizlalni, azzal egyet érsz el, túlsúlyos lesz, ami könnyen az ízületeire mehet.
2010. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
most lehet hogy magadra gondoltál!?az én kutyám rendszeresen mozog és futni is járok vele!
2010. nov. 23. 18:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!