Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy a kutyám nem...

Lehet hogy a kutyám nem fajtiszta?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos magyar agár kan kutyám és az utóbbi idöben azt vettem észre hogy az egyik füle felfelé áll szerintetek ez mitől van ?lehet hogy eltört a porc a fülében de akkor fájna is neki vagy nem?
2010. nov. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
lehet, hogy génhibás:S
2010. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De valószínűleg fajtiszta. Nem hiszem, hogy az egyik szülője róka lenne vagy ilyesmi.

Egyébként tenyésztőtől vetted? Mert akkor biztos, hogy fajtatiszta.

2010. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 diagnostic ***** válasza:
100%

De,a kutyád mindenképpen fajtiszta.

Hogy fajtatiszta-e,az már más kérdés.

Tegyél fel róla képet,ennyiből igen nehéz megmondani.

Egyébként van törzskönyve?

Mert ha nincs,akkor könnyen lehet,hogy nem fajtatiszta a kutyád. Azt ugyanis csak azzal tudod igazolni. Ha nincs,onnantól kezdve tulajdonképpen tök mindegy,mert hivatalosan keverék a kutyád.

2010. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ismerek egy whippet-et és egy magyar agárt. Mindkettőnek néha feláll a füle, néha nem. Attól van, mert ilyenkor nagyon figyel és felállítja a fülét, hogy jobban hallja a neszt. Tudod, bennük van a vadászösztön és ha előbukkan egy vad (nyúl, őz) ők meghajtják. Ehhez kell, hogy meghallják merre vannak.

Szerintem megnyugodhatsz :)

2010. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves diagnostic először is bocs a gépelési hibáért !A kutyám nem lett letörzskönyveztetve de fajtatiszta a szülei versenyeznek is , amúgy a doki azt mondta hogy a fogváltás miatt ilyen a füle amit a cserihegyi kennel magyar agár tenyésztője is (Komáromi Diána) megerősített!amúgy kösz a választ képet nem tudok feltölteni próbáltam de nem engedi
2010. nov. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!