Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átengedjem a kiskutyát a nagyhoz?

Átengedjem a kiskutyát a nagyhoz?

Figyelt kérdés
A kutyám fél éves nagytestű kutya a szomszéd kutya egy nagyon kicsi 7-8hetes kutya de kerítésen keresztűl szoktak játszani és nagyon át akar jönni a kicsi! Ha megkérdezem a szomszédot, hogy áthozhatom-e a szomszéd biztos megengedi ha megmondom, hogy nem fogja bántani az én kutyám! De át merjem engedni a kicsit nem fogja bántani az enyém?
2010. nov. 23. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te ismerheted a saját kutyádat. Melyik milyen fajta? Volt már olyan eseet, hogy a te kutyád támadott embert vagy állatot? Amúgy ha átengedik, akkor csakis úgy engedd össze őket, hogy először nyakörvét fogd meg a saját kutyádnak + valaki a kiskuytát és szépen lassan 10 percen keresztül próbálkozzatok, hogy mit reagálnak (morgás, nyalakodás)...
2010. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kerítésen kersesztül nyalogatják egymást az én kutyám egy golden és labrador keverék és elég rossz kutya ugrál az emberekre de még sose támadt meg embert már a mcskám is volt vele együtt az udvaron őt se támadta meg!
2010. nov. 23. 15:41
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja bántani, fél éves, még ő is gyerek :)

De azért legyél mellette, hiszen kiszámíthatatlan..

2010. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké remélem mert az ényém ezt a kicsit ha akarja simán széttépi!
2010. nov. 23. 15:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy a te kutyád is játszik vagy csak tŰri h kicsi ezt csinálja ! Valószínű h nem fogják egymást bántani ! Jó kutyázást !
2010. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az én kutyám is játszik és köszi!
2010. nov. 23. 18:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett! :)
2010. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó de ezt még a szomszéddal is meg kell beszélnem nem fogom csak úgy áthozni!
2010. nov. 23. 18:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja és persze majd akkor fogom áthozni ha a gazdája megengedi és jó idő lesz esőbe nem fogok kimenni max. esernyővel!:D És majd írom mi lett
2010. nov. 23. 18:54
 10/15 A kérdező kommentje:
Átszökött a kiskutya egy lyukon de nagyon cukik voltak játszottak nem bántották egymást és mior haza akart menni a kicsi akkor az enyém megfogta a hátát és visszahúzta de aztán rászóltam és a kicsi hazament! CUKIK VOLTAK!
2010. dec. 20. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!