Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatásos kutyariasztót keresek,...

Hatásos kutyariasztót keresek, ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Istenem, segítsen valaki, már az őrületbe kerget a szembe szomszéd kutyája. Egész nap ugat, 3 hónapos kisfiammal vagyok otthon de pihenni nem tudunk se nappal se éjjel. A tulaj egy paraszt, nem érdekli, a többi szomszéd meg kussol, nyugdíjas.

Gondoltam felszerelek egyet a kerítésünkre, ha létezik ilyen.


Segííííííííííííítsetek,

Köszönöm


2009. jan. 14. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugatás gátló, de nagyon drága :S


[link]


Van távol tartó is:


[link]


De attól, hogy messzebb van még ugyanúgy hallani, hogy ugat. A férjednek kéne beszélni az ipsével...

2009. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell.


vannak helytől távoltartó spray-k (pl. kanapé. fotel, ágy)


vagy vannak riasztók pl. kóbor kutyák ellen ebből a legjobb a Dazer

2009. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

olyan kellene amit ha a kerítésre szerelek ami a kutyával szemben van csak az utcafront másik oldalán akkor ha ugat a kerítésnél elmenne hátra az oljába.


nem lehet a gazdával beszélni, nem nem nem , ár próbáltuk...

2009. jan. 14. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan, amire te gondolsz nincs. De szerintem fel kéne hívni az állatvédőket, mert szerintem az a kutya, amelyik ennyire ugatós, magatartászavaros, valószínű, hogy nem foglalkoznak vele eleget. Ha ez így van, az állatvédők elintéznék, hogy elkerüljön tőle a kutya.
2009. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!