Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kéthónapos nj kölyökutyám...

A kéthónapos nj kölyökutyám úgy issza a sört mint a vizet. Miért szereti, s egyáltalán lehet-e valami baja tőle?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:11
 1/5 capsread ***** válasza:
42%

Azt, hogy miért szereti, azt nem tudom. Hogy baja lehet e? Nos, igen! Mivel kölyök, gondolom nem több pár kilónál (hacsak nem egy ír farkas :D), és minél kisebb a súlya, annál könnyebben rúg be, vagy kap alkohol mérgezést.

Azzal nincs gond, ha néha kap egy keveset, de ne szokjon rá, hogy csak ilyet kap.

És különben is, elmúlt már 18? :D

2010. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
A kutyák szeretik a fagyállót is. Adnál a kölyködnek? Azt nem tudom, mi baja lesz tőle, de azt igen, hogy jót nem tesz neki.Normális ember sem kávét, sem szeszes italt nem ad az állatának.
2010. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, még egy "felelös állattartó". Sok baja nem lesz, maximum kinyirod a veséjét meg a máját és belepusztul.

Egyáltalán hogy jött az a beteg ötlet, hogy egy 2 hónapos kutyát sörrel itass?

Na, az ilyenek miatt kötném jogositványhoz a kutyatartást és vettetném el a kutyát rögtön.

2010. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sem az alkohol, sem a szénsav nem tesz neki jót.

De nem is értem, hogy hogy merül fel egyáltalán ilyen?

A gazda igya betegre magát, de a kutyát legalább kímélje!

2010. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köbö 3x kapott sört akkor sem többet fél decinél. De többet nem áll szándékomban adni neki, én sem akarom h baja legyen tőle.
2010. nov. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!