Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kisméretű kutyák pl. :...

A kisméretű kutyák pl. : máltai selyemkutya, csivava mennyit szoktak ugatni, illetve mi az általános? Ugyanis életemben előszőr szeretnék venni egy kiskutyát és lakásban tartanám.

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A máltai az kevesebbet ugat, de ha csendes kutyust szeretnél, akkor a havaneset ajánlom,ha most először lesz kiskutyusod akkor semmi képp ne válassz csivavát, rendes máltait meg csak külföldön kapsz!
2010. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csivava nagyon ugatós, a máltai sokkal kevésbé. Én is inkább a havaneset ajánlanám:-) Nagyon aranyos kutya, könnyen nevelhető, játékos, igazi kis bohóc. Első kutyának kiváló:-)
2010. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a havanesen kívűl még milyet tudtok ajánlani?
2010. nov. 27. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a havanese-t tudnám ajánlani.


Nekem is első kutyám volt, így nem sok mindent tudtam még így a kutyafajtákkal kapcsolatban. Itt tapasztalatra gondolok..


De aztán megkaptam a havanese-m, és rájöttem, hogy ő a legjobb első gazdis kutya :) Nagyon könnyen nevelhető, okos, érdeklődő, játékos, tényleg kis bohóc :-) Nem makacs, és nagyon aranyos amikor hozzádbújik (:


Már 3 hónapos korától szobatiszta, 100 %-osan, napi háromszor megyünk le sétálni, ha nagyon kell valamit csinálni (pisi, kaki) akkor van kutyapelus, és oda végzi a dolgát, de ez csak ritkán van :)


Én a havanese-t nagyon tudom ajánlani!

2010. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én viszont a mopszot ajánlanám nagyon.:D

iszonyatosan aranyos kutyus!nekem is mopszom van.egyáltalán nem ugat.a szomszédomnak havanezeje van és szörnyű ahogy egyfolytában lehallani az ugatását!:/szerintem a mopsz az ideális kutyus!:D

2010. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a német törpe spicc vagy yorki milyen lenne? A törpe spiccek nagyon édik, így képről. Valaki vélemény? Éjjel tudok aludni tőle ?:)
2010. nov. 28. 01:04
 7/8 anonim ***** válasza:

spiccről nem tudok nyilatkozni , nem ismerem a fajtát.

yorkit viszont NEM ajánlanám...rettentő makacs , önfejű , nehezen nevelhető , ugyhogy vele tudni kell bánni...személy szerint imádom őket , de első kutyásnak nem hiszem hogy a legideálisabb..

persze ez a te döntésed...

Énis inkább a Havanese-t ajánlom :)

2010. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszatérve a csivavára: a szomszédunkban van egy. Állandóan piszkálja a másik kutyájukat, és tényleg sokat ugat azon a vékony, magas hangján
2010. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!