Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki allergiás a kutyákra...

Ha valaki allergiás a kutyákra egyáltalán nem is érintkezhet velük?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy kutyát tartani (kistestűt), de lakótársam közölte, hogy ő nem engedi, mert allergiás rájuk. Ezzel a sztorival csupán annyi a gáz, hogy otthon is van nekik 2 skótjuhászuk, igaz hogy az udvaron de akkor is...

Szerintetek csak ki akar velem cseszni?


2010. nov. 25. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Uszkárt például tarthatsz, mivel az ő szőre hipoallergén, így nem allergizál.
2010. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Elképzelhető! Mondjuk azért az más ám, ha a lakásban mindig köztetek mászkál, meg amikor az udvaron van!

Van már több olyan fajta, amelyiknek a szőre nem okoz allergiát. Az animal planeten láttam. Labradoodle( a labrador, és a pudli kersztezéséből)! www.simpalife.com/.../labradoodle-dog.jpg

2010. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, az uszkár, ugye a pudli magyarul beszéljünk!
2010. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne annyival másabb? Az én szobámban lenne, nem az övében... Tehát ha ő nem érintkezne vele, akkor nem hiszem,hogy bármi baja lenne belőle... Teljesen elkeseredtem,hogy miatta nem lehet kutyám.
2010. nov. 25. 15:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki valóban allergiás. Még a saját udvaron tartott kutyájuk közelébe se bír menni, mert kiütéses lesz. Tehát már attól, ha csak a közelében van a kutya. Ehhez képest az én hipoallergén kutyámat símán ölelgetheti, semmi reakcó! Szóval vagy hipoallergén a skótjuhász (nem tudom), vagy nem megy a közelükbe, vagy csak kifogást keres és ez a legegyszerűbb.
2010. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De a közelükbe megy, múltkor is simogattunk vele kiskutyákat...
2010. nov. 25. 15:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor kamuzik.
2010. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az allergiának is vannak fokozatai - mint elég sok betegségnek.

Van akinek csak irritálja a nyálkahártyáját és tüsszög, van aki levegőt se kap, van akin csak pöttyök jelennek meg és van akinek az viszket is.


Ettől függetlenül szerintem csak kifogást keres vagy ő sincs tisztában a betegségével és azzal h vannak kutyák amik nem allergizálnak.

2010. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tehát, összegezzük. Ha valóban allergiás valaki a kutyákra, akkor az otthon az udvaron sem tart(hat) kutyát, igaz? Valamint ha megsimogatja őket, kikéne jönnie rajta, nem?
2010. nov. 25. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!