Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legjobb vagy legizga...

Mi volt a legjobb vagy legizgalmasabb dolog ami történt veletek és kutyátokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még az előző kutyámmal. Buksival történt, aki 14 évesen költözött az örök vadászmezőkre.

Csak egy éve volt nálunk, együtt kezdtük a kutyasulit, én is kezdő kutyás voltam.

Egyik ligeti sétakor felhajtott egy macsekot és hajszolni kezdte. Szerencsétlenségre a macsek a liget széle felé futott, ahol forgalmas autóút kezdődött. Teli torokból üvöltöttem, hogy "hozzám, vissza", de rám se hederítve vágtázott a macsek után. Teljesen kikészültem és ledermedtem, mikor az út szélére értek, mert én még kicsit messzebb voltam onnan.

Viszont az út szélén Buksi megtorpant, leült és úgy ugatott tovább. Én teljesen büszke lettem, hogy lám, milyen szótfogadó a kutyám és XXL-es mellénnyel sétáltam oda, hogy pórázra vagyem.

Akkor láttam, hogy az út széli fa tetején ül a macsek és az ebkém azt ugatja.

Tehát ezért nem ment át szerencsére az úttesten.


Szerencsénk volt, de utána igyekeztem a macseküldözésről is lenevelni.

Még boldog tizenhárom élményben teli éveket éltünk meg együtt...

2010. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor segítettem neki szülni. Az egyik picit újra kellett éleszteni, de sikerült és egészségesen nôtt fel.
2010. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán az amikor elmentünk egy másfél hetes túrára a barátaimmal meg a kutyáinkkal. Erdők, folyók, hegyek... Az érintetlen természet. Egyszerűen gyönyörű volt. 180 km-t tettünk meg .gyalog csomagokkal, kutyákkal. Könnyű volt? Nem. Fájt a lábam, de nem álltam meg. Fáradt voltam és nem volt kényelmes ágy, hanem egy sátor. Megérte? Igen. Ott közelebb kerültem a kutyámhoz és a barátaimhoz is. Megtanultam tisztelni a többieket és a természetett.
2010. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt túl sok élményem a kutyámmal mivel még csak 7 hónapos. Viszont most nemrég a szüleim nyitva hagyták a kaput és ő kiszökött rajta. Nagyon megijedtem, hogy nem látom soha többé, mert minden után elszalad.Ott kiabáltam a nevét és rá öt percre futott vissza hozzám tök boldogan.Nagyon megdicsértem és büszke voltam rá, hogy haza jött.
2010. nov. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!