Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed az IPOról?

Mi a véleményed az IPOról?

Figyelt kérdés

Neked tetszik?

Ha igen miért,ha nem miért nem?


2010. nov. 25. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Akinek munkakutyája van, nagyon megfelel a kutya leterhelésére agyilag, fizikailag. A gazdának is megmozgatja az agysejtjeit, hiszen meg kell találni az ő kutyájának megfelelő kiképzési módszert.
2010. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.Jó megtanítani a kutyát rá , és nem is könnyű feladat ezért a kutyának és nekem is jó kis tréning.Bár a mostani kutyámmal nem tudom versenyszninten csinálni , de a következővel arra fogok törekedni kis korától kezdve , hogy eljussak vele egy komolyabb versenyre.
2010. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem csinálni. Egy staffordom és egy malim van. A stafford már nagyjából kész van 1-esre, majd tavasszal akarok vele vizsgázni. A mali még kicsi.
2010. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Utolsó:honnan van a malid?

Én is azt szeretnék. Most 2dobim van,de szeretnék mást is "kipróbálni".

2010. nov. 28. 17:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!