Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok kutyátokkal együtt...

Szoktatok kutyátokkal együtt úszkálni, nyáron?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

folyóban, tóban igen

medencében no

2010. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk. Ha belekapaszkodunk a nyakába, akkor vontat minket.
2010. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon fél a víztől :(

Tavaly unokatesóm beleejtette a Körösbe szoktatásnál (pincsi) és nagyon megrémült tőle. Annyit még sikerült elérnem, hogy nagy nehezen bejött és egy pici (tényleg pici) kört úszott aztán ment ki. Vagy ha közelebb hívtam akkor meg mindig rám akart mászni aminek az lett a következménye, hogy két nap alatt annyi csikarás lett rajtam, hogy nem mertem bikinibe lenne :D

De jövőre megyünk nyáron megyünk a Sajóra kutyás ismerősökkel akik szeretik a vizet és remélem így csak be mer jönni. Mert direkt olyan helyre megyünk ahol elől bokáig ér a víz. Már az is haladás lenne ha oda bejönne velem meg a kutyákkal.

2010. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mikor először fürödtünk együtt, nagyon meglepődött és ki akart húzni. Szeret úszni :)
2010. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a labimmal próbáltam mikor kb. fél éves volt. Nagyon cuki volt, csak az első fél percben belekapaszkodott a hátamba, a karmával jól összekaristolt... de utána követett a vízben.:)
2010. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!