Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos Bolognese kutyusunka...

9 hónapos Bolognese kutyusunkat elkapta egy kan mikor tüzelt. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Sétáltam vele direkt tökre figyeltem és hátulról persze egy póráz nélküli uszkár rávetette magát de ez össz vissz 30 másodperc volt ott. Persze folyamatosan húztam el az enyémet de a másik a két mellső lábával szorította.30mp alatt ugye semmi baj nem lehet? Azóta is ezen rágódom. Kb 3 hete történt. Olvastam utána sokat és azt írják ez nagyon rövid idő, és remélem én is, hogy igen. Első tüzelése volt szeretném ivartalanítani.
2010. nov. 26. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan megtörtént az 'aktus'? Mert akkor van rá sansz, de ha nem közösültek, akkor nem lehet vemhes...
2010. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyen rövid idő alatt nem történik semmi sem. Azért egy befejezett fedezés jóval időigényesebb.
2010. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze póráz nélküli uszkár...a kutya nem tehet róla hogy megérezte a tüzelő szuka szagát..ez náluk természetes ösztön.

ha ennyire aggódsz,hogy vemhes e vidd el orvoshoz,meséld el mi történt..

amikor a kutyám szuka testvérét egy chihuahua elkapta amikor tüzelt(megvolt a végéig a dolog) akkor elvitték orvoshoz(még aznap),és kapott egy injekciót és ezért nem lett alom,a szuka is 9hónapos volt szintén első tüzelés..

2010. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már akkor aznap el kellett volna vinni dokihoz. Max. 72 óráig lehet esemény utáni injekciót beadatni.

Általában akkor lesz kölyök ha összeragadnak, de volt már olyan eset, hogy nem ragadtak össze és volt kölyök.

Ha ivartalanítattni szeretnéd, azt akkor is megteheted ha vemhes a kutya. Csak akkor kipakolják a méhével együtt.

2010. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Mert pár helyen akció van az ivartalanítással! Itt az oldal, ahol le van írva az összes : (tőlunk a legközelebbi van 10 percre):

[link]

2010. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet baj. Mit válaszolnál?

Együtt voltunk a párommal, de lehet, hogy csak odarakta, 30 mp se volt... na, lehetek terhes?

2010. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
istenem komolyan vannak még itt olyanok akik azt hiszik hogy csak akkor lehet alom, ha összeragadnak... ???
2010. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Remélem én is, hogy ennyi idő alatt nem történt baj. A másik kutya próbálta de nem hiszem, legalábbis remélem nem sikerült neki.


Az utolsónak:

Ha ez nekem szól én nem hiszem azt, hogy össze kell, hogy ragadjanak nem is írtam ilyet.


Érdekes ez az oldal nemrég találtam rá de tipikus magyarország.......... annyira kedves mindenki hihetetlen......................

2010. nov. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!