Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy gond, ha a kutyám séta...

Nagy gond, ha a kutyám séta közben folyamatosan előttem megy?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ez a dominancia jele :S
2010. nov. 26. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen és az is baj ha balra néz miközben te is balra nézel, és ha lefelé kunkorodik a bajusza akkor is főnök akar lenni szóval nagyon nagyon vigyázz!
2010. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem értené ezzel azt akarom kifejezni hogy túlzásba viszik ezt a falkavezér dolgot.
2010. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne húzzon és lehessen irányitani.
2010. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a gazdi a nagyobbrangú, falkavezér. Tehát a kutyád mindig melletted menyen az egyik oldalon
2010. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha kószálás van, akkor megy elöl is, meg oldalt, meg mindenfelé. Amikor megyünk valahova, akkor láb mellett.

Nem érzem magamat elnyomva.

2010. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám szinte mindig mellettem jön. De van, hogy a sarkamban, azt viszont nem szeretem, mert nem látom, és olyankor inkább előre küldöm:)

Ő meg 10 másodpercenként hátra fordul, hogy nem tűntem e el:)

Szerintem ne aggódj. Élvezi a sétát, szaglászik. Oké, hogy Te vagy a főnök, de ha az alapok megvannak, akkor semmi szükség a spártai szigorra.

2010. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs vele nagy gond hogyha máskor nem akar dominánsabb leni nálad
2010. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 capsread ***** válasza:
Ha sétálunk, a kutyám ott megy, ahol akar. Bemegy a fák közé, előre rohan, ha talál egy szagot, lemarad, és utánam jön... Mindig ugyan azt az útvonalat járjuk be, úgy ismeri mint a... Nem tudom, hogy, mert a kutyám nem igazán ismeri a tenyerét :D. Na mindegy. Egyáltalán nem domináns kutya, csak szeret bóklászni. De ha behívom, vagy lábhoz rendelem, rohan is oda. Csak amíg sétálunk, ott lehet, ahol lenni akar.
2010. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!