Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen is van képzés a kutyaisk...

Télen is van képzés a kutyaiskolátokban?

Figyelt kérdés
Ti is dolgoztok a kutyátokkal télen ?
2010. nov. 26. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Miért hogy gondolod télen nem nevelem a kutyát? Mivel más a tél mint a mint a többi évszak? Hideg van? És? Attól még az élet megy tovább. Igen van kutyaiskola kivéve a téli szünetben.
2010. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is, kivéve a karácsonyi szünetet. És akkor is kint állunk, ha szakad az eső, vagy fúj a szél. Elvégre sétáltatni is elmegyünk ilyenkor is, a suli semmiben sem más.
2010. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Esőben, melegben, hóban,szélben is. A kutyákat valahogy nem zavarja az időjárás.
2010. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi azért nem dolgozunk akármikor. Ha tornádó jön, vagy özönviz, vagy 2 méter sár, esetleg úgy esik a hó hogy semmit sem látsz akkor nem. Az iskola sem tartja meg a foglalkozást ha nagyon extrém idő van. Minek? Mi azért csináljuk hogy szórakozzunk nem azért hogy megmutassuk milyen kemények vagyunk. Ez nem azt jelenti hogy lusták lennénk vagy valami. Amit meg már megtanult azt nem fogja elfelejteni amig elvonul a tornádó... Azt mondanám én is hogy leviszem akármilyen az idő mert megtenném, de nekünk bazi nagy udvarunk és a házunk előtt egy rét van szóval kövezzetek meg de ha nagyon olyan az idő akkor csak az udvarra megyek vele.
2010. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Extrém időjáráskor nyílván nem fog senki pályán lenni. Pl olvadás után, ha megfagy a jég, nincs hősködés, mert a testi épsége elsődleges a kutyának, gazdának.
2010. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Igen.Kb 6-7 éve kb 1 méter hó volt,és hókotrót hívtunk,hogy tudjunk akkor is gyakorolni.Aztán volt olyan is,hogy szó szerint bokáig ért a sár.Vagy ömlött az eső,fújt a szél..

Mi mindig kint vagyunk,és nem azért,hogy hősködjünk.Nekünk ez az életünk.

2010. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges arra játszani, hogy akár a gazdi akár a kutya megfázzon pl. a szakadó esőben, vagy egy agyag-gombócot vigyek haza kutya helyett, akkora a sár... volt már olyan, hogy foglalkozás közben kezdett el szakadni az eső, hát hiába volt rajtam egy viszonylag vízhatlan dzseki, de a sportcipőm is szarrá ázott, meg a gatyám is a szakadó esőben. Na ja, ez az életem, de azért nem annyira, hogy másfél órás foglalkozást szakadó esőben álljak végig télen. Nekem sem hiányzik a tüdőgyulladás...
2010. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Aki úgy áll hozzá,mint az utolsó válaszoló,annak nagyon nem ez az élete.Húú,másfél óra nagyon hosszú idő.Mi meg szinte egész nap kint vagyunk.


Pl hogy ne ázzunk át teljesen kb 2 óránként átöltözünk és ennyi...a kutyákat törölgetjük,berakjuk a kocsiba száradni stb...És kösznöjük még soha senki nem lett emiatt beteg.

2010. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
köszönjük*
2010. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi télen inkább kint vagyunk mint nyáron. Nyáron a kutyánk effektíve használhatatlan, viszont ahogy hül az idő (úgy +15 foktól lefele), minél jobban fázunk mi, annál jobban érzi magát ő. Eső, vihar, dörgés, villámlás, -15 fok, neki nem számít, csak meleg ne legyen. Ilyenkor lehet igazán dolgozni vele, nyáron nem is eröltetjük.
2010. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!