Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálják annyian a yorkikat?

Miért utálják annyian a yorkikat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Miből gondolod hogy "sokan útálják" ?


Nézd meg a plázacicákat,minden 2.-nak yorki van.

2010. nov. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nem utálom! Azt utálom ahogy a gazdáik viselkednek! Mint ha ez a fajta isten lenne vagy csak ez az egy fajta vagy nem tudom! És nem Yorki a kutya neve hanem Yorkshire Terrier!(olyan bonyorulut le írni?) Na ez is felidegesit, más kutya fájtát mért nem becéznek? Mért csak ezt az egyet?
2010. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Elég sok fajtát becézgetnek pl: Dobermann-->Dobi; Rottweiler--> Roti; STB...
2010. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem utálom, bár nekem nem kéne, mert nem tetszik
2010. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na de nem egy kérdésbe?
2010. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdésbe is elég sok fajtát becézgetnek.... Keress rá.
2010. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
MERT PATKÁNYKUTYÁK!
2010. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a gazdáik miatt, akik azt hiszik, hogy nem is kutya, hanem valami külön faj, aki nem tud pórázon sétálni, csak táskába, aki nem játszhat más kutyákkal, mert megeszik, stb. Nekem nem tetszik, de nincs bajnom velük, van 1-2 yorkie gazdi, akik rendesen nevelik a kutyát és azoknak birom a kutyjukat is. De ez elég ritka.
2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Yorkikkal semmi baj, a gazdákkal van baj, akik Yorkit vesznek. Én sokáig azt hittem, hogy az a fajta genetikailag alkalmatlan arra, hogy kutyaként viselkedjen.


Aztán megismertem egyet, aki gyönyörűen tud játszani és kommunikálni nagy kutyákkal, szépen póráz nélkül sétál a gazdi lába mellett, és úgy egyáltalán teljesen normális cuki pofa.


Viszont a legtöbb Yorki műkörmök közül kikandikáló idegronycs. Sajnos a gazdája teszi azzá, mert általában aki Yorkit vesz, annak fogalma sincs mi az a kutya, csak azért kell, mert cuki. Aztán meg csodálkozik, hogy harap, meg bepisil, meg ilyenek.


Nem a Yorkikat utáljuk, hanem a gazdáikat, akik hülyét csinálnak belőlük kutya helyett.

2010. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kitti megmondta a választ:) Ugyanezt írtam volna én is: nem a yorkikkal van baj, hanem a gazdájukkal...
2010. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!