Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb "gagyi" táp?

Melyik a legjobb "gagyi" táp?

Figyelt kérdés

Eddig Dog Chow-t kapott, de sajnos olyan szorongató anyagi helyzetbe kerültünk, hogy jó ideig ezt nem engedhetjük meg magunknak, viszont a kutyától megválni nem fogunk.

Légyszíves ne kezdjetek el szidni, nem jókedvemből etetném vacak táppal.

Úgy gondoltam, aránylag megfelelő lesz neki, ha az olcsó táp mellé néha kap heti pár főtt tojást meg húsmaradékokat levesből stb.

Azért nem tesco gazdaságosra gondolok, de ha max. 300Ft/kg-s tápot tudtok ajánlani, aminek még tűrhető az összetétele azt megköszönöm ( ha létezik ilyen...).


2010. nov. 27. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
meennyi idős a kuya?
2010. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10 hónapos keverék, 23 kilós.
2010. nov. 27. 09:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze pont most gondolkoztam, hogy míg a dog chow-ból megeszik napi kb. 400grammot és gyönyörűen fejlődik, addig egy gagyiból jóval több kel, hogy táplálja a testét, tehát nem feltétlen olcsóbb...
2010. nov. 27. 09:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ezeknek a Hektor tápoknak 200-400.- körül mozog kg-ja

Friskies ez már 500.- körül


de ha elmész pl egy mezőgazdasági boltba vagy egy kutya-macska boltba megkérdezheted melyik táp kerül ennyibe...

de ilyen tápokat találtam amikről még soha nem hallottam pl :

Bell kutyatáp 3 ízben! 180.-Ft/kg Kisz. 10kg

Dream dog maintmence 300.-Ft/kg

Darling kutyatáp 410.-Ft/kg

Fickó kutyatáp, 2 ízben! 195.-Ft/kg Kisz. 10kg

Dax kutyatáp több íz 175.-Ft/kg

Josera Dog Economy 360 Ft/kg

2010. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a kutyatészták és a kutyapárizsik. Ezek olcsóbbak és a kutyák is szeretik :).(nekünk is volt már olyan, amikor nem álltunk jól anyagiak, akkor ezzel etettük, majd amikor rendeződött a dolog jöhetett az Akana,Hills,Eukanuba:))
2010. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért nem főzöl neki? ha jó anyagból csinálod, akkor az jobb még a legdrágább tápoknál is...


valami husi kell hozzá, főtt rízs, vagy főtt zab(pehely), vagy főtt tészta, némi reszelt zöldség (úgy jobban emészti), esetleg gyümölcs, meg esetleg kevés zsír. mehet mellé joghurt is, kefír, ha marad otthon. még mindig olcsóbban kijössz így, mint a dog chow-val, viszont sokkal jobb lesz a kutyádnak, mint ezek a gabonás szarságok.

2010. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Óriás testű kutyám van.Volt,hogy mi is pénzszűkében voltunk.Akkor nekünk bevált a Freshnapfos Multifitt nevű táp és az Auchanban van egy olasz táp,a nevét nem tudom,de a csomagolása fehér-sárga papiros és egy Mopsz kutya van rajta,az is bevált nagyon,az utóbbi 20 kiló és nincs 5eFt.

Amúgy figyeld a kutya ürülékét és kiderül,jó e a táp neki,

a kutyám pl. volt,hogy drága tápot kapott és ment tőle a hasa.

Még annyit,ha új táppal kezdesz etetni,ajánatos a régi táphoz keverni és együtt adni pár étkezés alkalmával.

2010. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem a kutyaszalámi
2010. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Happy Dog Natur Croq. Bár nagy része gabona, de legalább nincs benne tartósítószer és színezék. 10 kg 4 ezer forint.
2010. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Elmész a penny market-ba és ott van egy morzsi nevű táp!

jó összetétel 10 kg=1450 ft szerintem megéri kutyatenyésztök is ajánlják!VANNAK BENNE A FEJLÖDÉSHEZ SZÜKSÉGES VITAMINOK IS ÉN VIZZEL ÖSSZEKEVERVE SZOKTAM ADNI NEKIK! bocs a nagybetüért bement a caps lock nem volt kedvem ujrairni! bocs!egy labrador kutyám van meg egy drótszörü foxi! 1 nagy meg 1 kicsi :) ja és a Morzsi tép nem gagyi csak olcsó!(áránylag)

2011. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!