Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami hasznos ötlet,...

Van valami hasznos ötlet, hogy ezt a helyzetet hogyan lehet kezelni? Lent

Figyelt kérdés
Másodszor fordult elő 2 év alatt, hogy a kutyám megszerzett másik kutyától egy szalámis papírt. Nem akarta kiköpni, odaadni, inkább morgott rám is, és nem tudtam semmivel rábírni. Megmarkoltam fent a tarkójánál, lenyomtam a végén már a földre is, 10 percet szenvedtem vele, hasztalan, csak morgott. Megkötöttem, utána ejtette el, úgy tudtam elvenni tőle. Mit csináljak vele?
2010. nov. 27. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Hát ezt már egész pici korában kellet volna elkezdened erre nevelni!

De még talán most sem késő, próbálj meg rá szólni erősebben hogy nem szabad vagy valami ilyesmi!

Igazából nem tudom hogy szoktasd le róla nekem egyik kutyám sem morog ha elveszek előle valamit,vagy akár ha bele nyúlok a táljukba!

Amúgy milyen fajta kutyus?

2010. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tibeti havanese keverék. Egyébként tálját elvehetem evés közben, belenyúlhatok, ilyen nem fordult soha elő, csak kint, másodszor. Először 1 éve, meg most.
2010. nov. 27. 14:03
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs, tibeti terrier-havanese keverék
2010. nov. 27. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Azért egy ekkora kutyától ne tudj elvenni bármit......

Nem kellett volna nála hagyni. Nyakörv megfog, kutya megemel, hogy az első lábai ne érjenek földet, másik kézzel rászorít felülről a pofájára a bőrt a fogainál és ereszd!

2010. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!