Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet valaki ilyen táppal? Megéri?

Etet valaki ilyen táppal? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 27. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, én nem etetek vele, de ez alapján megmondom neked, hogy ez nem jó minőségű táp. Szerintem azért nem írják le, hány százalék húst tartalmaz a táp, mert már szégyellik azt is. 417 ft/kg-ért ez nagyon drága szerintem. Már 500-600 ft/kg-ért tudsz venni Purina Dog Chow tápot is, ami sokkal de sokkal jobb minőségű, mégsem drága, egy erős középkategóriás táp, én amikor kicsit rosszabbul álltam anyagilag, azzal etettem, és teljesen rendben volt a kutya tőle, hosszú távon is ajánlják pl orvosok is, szóval szerintem már inkább az..


Állatkereskedésekben is tudsz venni, vagy keress rá google-ban, hogy melyik tápfutár tudja pl kiszállítani hozzád.

2010. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

utolso,

Nekunk epp ma az allatorvos az Eukanuba-t ajanlotta. Mit tudsz/gondolsz errol a termekrol?

2010. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó táp! Főleg a Brit care. Keress rá a neten, részletesen le van irva minden összetevő az oldalukon.

Nekem 3 kutyám van. Először Acana-t próbáltunk, aztán Orijen, aztán Royal canin, aztán Dog chow... Egyik sem jött be. Acana, Orijen, royal canin: ezektől olyan soványra fogytak hogy az összes csigolyájuk meg tudtam számolni. A royal canintól ezek mellett még hasmenésük is lett, a Dog chowt meg egyenesen kihányták úgy ahogy bement és hasmenésük is volt, annyira legyengültek hogy még a bolhák is ellepték őket és alig tudtam kiirtani. A szőrük sem javult. Még mielőtt belekkötnétek, hónapokat hagytam mindegyik tápra hogy megszokják, nem gyorsan váltogattam, ja és persze orvossal is beszéltem.

Ezek után próbáltam ki a Britet és láss csodát bevált. Megeszik, bent marad, meghiztak, a szőrük is egyre jobb.

Kinek ez, kinek az válik be, de ez a táb bőven közepes minőség legalább és még az ára is jó. Amúgy én is erről az oldalról rendelek.

2010. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is néztem anno ezt a tápot, elsőre szimpatikus volt, de az gyanús, hogy nem írják rá, hány % húst tartalmaz. Így nem venném meg.


A Dog Chow tápok tényleg nem rosszak és az is elérhető árban van.

2010. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
[link] ott van alul szerintem.
2010. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 24 % fehérje nem egyenlő 24 % hússal, mert a fehérje növényi eredetű is lehet.
2010. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondtam hogy ott van alul nem azt mennyi van benne...
2010. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak példának írtam a 24%ot.. Nem a számon van a hangsúly, hanem azon, hogy a táblázat (amit belinkeltél) csak a fehérje %-ot írja ki, nem pedig azt, hogy hány % hús van benne. Így nem vagyunk előrébb.
2010. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy ezek szarok. Brit Care, stb. Tök mindegy, kinek mi vált be, minden kutyának más válik be. Én nem etetek ilyen táppal, és mivel nem jó minőségű, szerintem nem éri meg. De ha a kutyádnak ez beválik, akkor jó. :)

Egyébként az Eukanuba,Hill's,Orijen,Acana,stb is nagyon jó táp, ki lehet őket próbálni, és az én kutyámnak a Dog Chow volt a legjobb. :)

2010. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja nekem is azt mondták hogy jók, azóta is próbálom mindegyik kutyám felhizlalni és még egy csomó pénz is elment rá feleslegesen... :/
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!