Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya illik hozzám?

Milyen fajta kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés

Belvárosban lakom az anyámmal, apámmal és a kis hugommal.

Nagyon mozgékony vok olyan kiskutyát szeretnék aki nagyon szert mozogni.Kis testű vagy nagy közepes nem.

Játékos mégis bírja magát türtőztetni.

Nem ugrál de sportra kitenyésztett könnyen képezhető.

Nem kiállítási csak egy kis rosszcsont kutyus.

Van ilyen kutyus?

Ha igen milyen fajta?


2010. nov. 27. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez alapján a legtöbb pásztorkutya, vadászkutya, terrier stb... Kicsit lehetne szükiteni.
2010. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
terrier szerűre gondoltam vagy vadász kutyára.nem többre.
2010. nov. 27. 15:00
 3/18 hot_kiss válasza:

Fox terrier, Jagd terrier, bár ezek inkább kis/közép termetűek.

Esetleg a németvizsla?

2010. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy foxit.Nem nő olyan bazi nagyra de azért még nagy.Mozgékony kutyus,és játékos.Ha kiskorában jól viseled gondját és kedves vagy vele hidd el még a tesódnál is jobb játszótárs lessz(márha van tesód).


Nekem is volt egy és élettelteli kutyus volt.ha rosszalkodik nem kell megverni csak megveregeted az orrát vagy a hátát és mondasz neki vmit (pl.:roszz kutya) ebből tudni fogja h nem jó dolgot csinált.

De egy person jack russel terier is jólesz ha nincs foxi

2010. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én a Jack Russel Terrierre gondoltam. Hatalmas mozgás igénye van. Ő biztos nem fog vissza utasítani egy hosszú kirándulást. Rövid a szőre így nem fog 10 centis szőr szállingózni a szobába. Terrier, így nem könnyen kezelhető. De következetes neveléssel nem lehet gond.
2010. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Staffordshire bull terrier. Ő közepes méretű, standard szerint 11-17 kg, nagyon gyerek- és emberbarát, imádja a mozgást, de jól elvan lakásban is, és ha sétálni mentek, na akkor éli ki magát! :)
2010. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az aki a jack russelt irta annak is igaza van.Az is nagyon játékos.Haveromnak pl olyan van és egyszer felugrott a fára :P
2010. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Angol cocker spániel. Pont olyan, mint amit Te vársz.
2010. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
beagle...nekem is az van mondjuk jo kozepes de nagyon cukik konnyen tanithatoak es imadnak mozogni meg jatszani:d
2010. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jack Russelnek nagyon nagy a mozgásigénye,bármennyire is "kicsi".Vadászkutyát ugyancsak nem ajánlanék bérházba,pláne nem mondjuk Beagle-t.

A spánel v. uszkár jó választás lehet,de írj egy kicsit többet.Miért pont a 2 végletet választottad méretnek?Szőrrel kapcsolatban mik az elképzeléseid?Van a közeletekben park stb.Mennyire belváros?

Szerintem ha közepes méretet választanál az jobb lenne.Bérházba ha nem muszáj nagytestűt nem ajánlom.

Közepes snaci v. Ír szetter is jó.Ezek könnyen kezelhetők,játékosak és nemigazán ugatósak.

A pici kutyákkal(jelzőkutya) az a baj,hogy ált. ugatós és a szomszéd nem biztos,hogy díjjazná.

2010. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!